استاندار لرستان گفت: پروژه‌های عمرانی و اقتصادی استان با اولویت اشتغال‌زایی که مد نظر رئیس جمهور شهید و بر اساس جهش تولید است در دستور کار قرار می‌گیرد.


به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، ابوطالب شفقت شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری سلسله که در سالن همایش فرمانداری برگزار شد، با اشاره به بازدید از پروژه‌های نیمه تمام از جمله تصفیه خانه فاضلاب و مصلی، اظهار کرد: پروژه‌های عمرانی شهرستان را معاون  عمرانی بر اساس اولویت و تامین منابع پیگیری می‌کنند.
وی بیان کرد: پروژه‌های اقتصادی هم فردا در شورای استان ارزیابی و‌ بررسی می‌شوند.
استاندار لرستان گفت: پروژه‌های عمرانی و اقتصادی با اولویت اشتغال‌زایی که مد نظر رئیس جمهور شهید و بر اساس شعار سال یعنی جهش تولید در دستور کار قرار می‌گیرد.
شفقت به یک اتفاق خوب و میمون در سلسله هم اشاره کرد و افزود: با هماهنگی و هم افزایی امام جمعه شهرستان و فرماندار حکمرانی مردم پایه از دو سال قبل در این شهرستان شروع شده است.
وی با اشاره به اینکه در این حکمرانی مردم پایه شاهد فرهنگ با هم کار کردن مردم و مسوولان بودیم، گفت: فرهنگ سازی عمومی  در استفاده از مردم، حل مسئله مردم، مسجد محور در این اتفاق خوب شاهد بودیم.b_300_0_16777215_00_images_1401_1_photo_2024-06-05_22-35-29.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید