استاندار لرستان گفت: برای توسعه ی مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی از مسیر قانونی حمایت می کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار عصر یکشنبه بیست و ششم شهریورماه در حاشیه ی بازدید از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی لرستان، عنوان کرد: زیربنای مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی ۷۰۰ مترمربع می باشد که ظرفیت توسعه ی بیش تر را دارد.

وی ادامه داد: علاوه بر این یک ساختمان نیمه کاره نیز در مجاورت این مرکز قرار دارد که متعلق به خود جهاد دانشگاهی بوده و تکمیل آن می تواند ظرفیت پذیرش مرکز درمان ناباروری را حداقل دو برابر کند.

استاندار تصریح کرد: در بازدیدی که انجام دادیم کمی و کسری های این مرکز مشخص شده و تلاش می کنیم با استفاده از امکاناتی که در اختیار داریم در مسیر قانونی برای تکمیل و توسعه ی این مرکز کمک کنیم.

زیویار گفت: خدمات مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی لرستان در راستای کمک به رفع یکی از دغدغه های مهم کشور یعنی تهدید جوانی جمعیت می باشد.

وی ادامه داد: این مرکز یک سری از امکانات را به صورت جهادی و با هزینه های حداقلی در اختیار زوجین نابارور قرار می دهد.

استاندار تصریح کرد: خوشبختانه از زمان تاسیس، این مرکز کارنامه ی خوبی را در عمل های جراحی به ثبت رسانده است.

زیویار افزود: طبق گزارش مدیر این مرکز بیش از ۷۰ درصد اعمال جراحی ناباروری انجام شده در آن موفقیت آمیز بوده است.

استاندار لرستان همچنین در خصوص تشکیلات جهاد دانشگاهی ابراز کرد: این سازمان به معنای واقعی هم در سطح ملی و هم استانی موفقیت های زیادی را در حوزه های آموزشی، فرهنگی، خدماتی و پژوهشی به ثبت رسانده است که نمونه ای از اثربخشی بیش تر از منابع دولتی آن می باشد.b_300_0_16777215_00_images_8_photo_2023-09-18_21-22-14.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید