استاندار لرستان گفت: استفاده از ظرفیت‌های صدا و سیما برای تبلیغات کاندیداهای انتخاباتی می‌تواند به افزایش مشارکت در انتخابات کمک کند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات لرستان فرهاد زیویار شامگاه سه‌شنبه در جلسه هیات استانی تبلیغات انتخابات  لرستان ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر و اشاره به اینکه قانون انتخابات در سال جاری تغییرات اساسی داشته است، افزود: یکی از مواردی که جز ابتکارات این دوره است بخشی از ماده ۸۱ است که به منظور برقراری عدالت در تبلیغات از ظرفیت صدا و سیمای جمهوری اسلامی استفاده شود.

استاندار لرستان با اشاره به پیش‌بینی ۷ کانال محلی برای پوشش تبلیغات کاندیداهای استان در رقابت انتخابات افزود: در این کانال‌ها نامزدها علاوه بر فرصت بیست دقیقه‌ای برای ارائه برنامه‌هایشان می‌توانند در صورت تمایل در مناظرات انتخاباتی نیز شرکت کنند.

زیویار استفاده از ظرفیت صدا و سیمای استان را فرصتی مناسب برای شناخت بیشتر نامزدهای انتخابات عنوان کرد و افزود: برنامه‌های ضبط شده در ایام قانونی تبلیغات پخش خواهند شد.

b_300_0_16777215_00_images_1401_1_photo_2024-02-14_00-19-27.jpgبراساس این گزارش در طراحی صورت گرفته برای مناظرات انتخاباتی کاندیداهای لرستانی هر کاندیدا ۱۵ دقیقه فرصت خواهد داشت که در ۵ دقیقه اول به بیان دیدگاه‌های خود در موضوع مناظره می‌پردازد، ۵ دقیقه دوم می‌تواند یکی از دیدگاه‌های افراد حاضر در جلسه را نقد و مواضع خود را اعلام نمایند و ۵ دقیقه پایانی نیز به جمع‌بندی مطالب بپردازد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید