مشکلات بخش کشاورزی و باغداری پلدختر با حضور استاندار لرستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، در این جلسه که ظهر یکشنبه دهم شهریورماه برگزار شد، برخی مطالبات کشاورزان و باغداران از جمله آب بندها، مدیریت الگوی کشت و راههای دسترسی بررسی و مواردی هم مورد قرار گرفت.

این مطالبات با درخواست فرماندار پلدختر و موافقت استاندار لرستان در این جلسه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیران کل آب منطقه ای، راهداری و رئیس سازمان جهادکشاورزی استان بررسی شدند.

شهرستان پلدختر از قطب های مهم تولید محصولات کشاورزی و باغی به خصوص در تولید محصولاتی از جمله انجیر سیاه و صیفی جات می باشد.

تدوین و اجرای برنامه های حمایتی در این حوزه از جمله مدیریت مصرف و تامین آب و همچنین ایجاد صنایع جانبی مانند بسته بندی و برندسازی محصولات می تواند در توسعه ی پلدختر و استان مثمر ثمر باشد.

برگزاری نشست هایی با رویکرد بررسی مشکلات تخصصی در حوزه های مختلف شهرستان ها و بخش های استان از سیاست های استانداری لرستان در دولت مردمی سیزدهم می باشد که با تصویب مواردی ویژه می تواند مسیر تازه ای را برای توسعه و رشد نقاط مختلف استان ایجاد کند.b_300_0_16777215_00_images_8_photo_2023-09-17_23-50-37.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید