سایز فونت

انتخابات در اوج اقتدار و بی طرفانه برگزار شود

استاندار لرستان: تسلط عوامل اجرایی بر قوانین انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان نشست مشترک معاونین استاندار، فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات استان به ریاست دکتر خادمی برگزار شد .

استاندار لرستان در حاشیه این نشست گفت: جلسات و نشست های مربوط به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تا زمان برگزاری، با هدف شناسایی و رفع مشکلات ادامه خواهد داشت .

دکتر خادمی نیروهای اجرایی را از عوامل مهم انتخابات عنوان کرد و افزود: شناسایی و انتخاب عوامل حاضر در فرآیند انتخابات بسیار مهم است و باید این افراد با رعایت اصول و قوانین نسبت به وظایف خود عمل کنند .

وی با اشاره به اهمیت بالای تسلط عوامل اجرایی بر قوانین انتخابات اظهار داشت: انتخابات امانتی است از طرف مردم و باید در اوج اقتدار و کاملاً بی‌طرفانه برگزار گردد .

استاندار لرستان تصریح کرد: استفاده از تجربیات انتخابات گذشته، شناسایی و رفع نقایص و تهدیدات احتمالی و آموزش عوامل انتخاباتی از مهمترین نکاتی است که در برگزاری انتخابات پیش رو باید مدنظر قرار گیرد .

دکتر خادمی یادآور شد: هماهنگی و همفکری فرمانداران و سایر عوامل اجرایی در کنار بهره گیری از توان افراد معتمد، نقش موثری در امنیت انتخابات ایفا خواهد کرد .

وی خاطرنشان کرد: همانگونه که مردم اقدامات صادقانه مسئولین را می بینند هر گونه نقص را نیز متوجه می شوند، از این رو باید با رعایت اصل بی طرفی و تلاش مضاعف مقدمات برگزاری انتخاباتی سالم برای مردم فراهم شود .

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-03-01_07-44-17.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید