جلسه رفع مشکلات پل و تقاطع غیر همسطح دانشگاه لرستان برگزار شد

استاندار لرستان وجود معارضین محلی و تأمین منابع را دو مشکل اصلی اجرای این پروژه عنوان کرد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه بررسی مشکلات اجرایی پل و تقاطع غیر همسطح دانشگاه های لرستان و علوم پزشکی به ریاست دکتر خادمی با حضور مهندس امیری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی مرتبط با پروژه برگزار شد .

استاندار لرستان گفت: وجود معارضین محلی و تأمین منابع مورد نیاز طرح، دو مشکل اصلی اجرای این طرح هستند که با همکاری دادگستری استان مشکل معارضین املاک بزودی رفع خواهد شد .

دکتر خادمی اظهار داشت: با هماهنگی به عمل آمده اعتبار مورد نیاز پروژه توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تأمین و در اختیار دانشگاه لرستان جهت اجرای پروژه قرار می گیرد .

وی با اشاره به لزوم تعیین وضعیت تملک اراضی پروژه در قالب زمان بندی مشخص، افزود: متولی اصلی اجرای پروژه دانشگاه لرستان است که سایر دستگاه های اجرایی مرتبط، با هماهنگی این دستگاه اقدامات خود را عملیاتی خواهند کرد .

استاندار لرستان تصریح کرد: اداره کل راه و شهرسازی اقدامات لازم در رابطه با رفع مشکلات سند و کاربری املاک مورد نظر را در اسرع وقت اصلاح و عملیاتی کند .

دکتر خادمی خاطرنشان کرد: اعتبار در نظر گرفته شده صرفاً برای اجرای پروژه پل و تقاطع غیر همسطح دانشگاه های لرستان و علوم پزشکی هزینه خواهد شد و امیدواریم در کوتاهترین زمان ممکن، مشکلات این طرح با همکاری دستگاههای اجرایی رفع شود .

b_300_0_16777215_00_images_photo_2020-10-12_07-36-39.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید