وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه باید از همه توان‌ استفاده شود تا چمن ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌‌آباد برای نیم فصل دوم لیگ برتر آماده شود، گفت:  با توجه به اینکه مسیر مواصلاتی ورزشگاه باید  به صورت رفت و برگشت باشد ما زمین مورد نیاز را تخصیص می‌دهیم.


به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، مهرداد بذر پاش امروز در آیین شروع فاز توسعه استادیوم ۱۵ هزار نفری خرم‌‌آباد با اشاره به صعود تیم خیبر خرم‌‌آباد به لیگ برتر، اظهار کرد:با حمایت فعالان اقتصادی و تلاش مالک و خود بچه‌ها تیم خیبر به لیگ برتر صعود و  موج خوب شادمانی ایجاد کرد.

وی بیان کرد: نشد که شهید جمهور شاهد تحویل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری به عنوان هدیه دولت به جوانان  باشد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه از نظر ما ورزشگاه آماده بود، توضیح داد: اما با تشخیص مالک باشگاه و نظرات بین‌المللی ناظر بر فوتبال چمن باید اصلاح می‌شد و  من هم مخالفت نکردم.

بذر پاش تاکید کرد: چمن مرغوب در فاز اول حداقل برای  نیم فصل دوم آماده و خیبر در ورزشگاه بازی کند.

وی بیان کرد: با صعود خیبر به لیگ برتر زیر ساخت‌ها برای میزبانی طرفداران و برگزاری بازی‌ها آماده باشد.

وزیر راه و شهرسازی در خصوص راه مواصلاتی ورزشگاه هم گفت:  مسیر مواصلاتی ورزشگاه باید رفت و برگشت باشد ما زمین مورد نیاز را تخصیص می‌دهیم.

بذر پاش تاکید کرد: ورزشگاه باید توسط  مالک باشگاه و دیگر سرمایه‌گذاران توسعه پیدا کند، ما هم این  آمادگی را  داریم که بخش‌های دیگر را اضافه کنیم.

وی گفت:  ورزشگاه و استادیوم برای شروع خوب است اما  باید در شأن مردم باشد.b_300_0_16777215_00_images_1401_1_photo_2024-07-09_23-29-02.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید