استاندار لرستان گفت: مشارکت مهم ترین رکن انتخابات است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، ابوطالب شفقت سیزدهم خرداد در جلسه ی شورای فرمانداران عنوان کرد: چهار مولفه ی مدنظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مهم ترین راهبردها می باشند که در انتخابات پیشرو باید به آنها توجه داشت.

وی تصریح کرد: در انتخابات پیشرو انتظار حضور حجم بالایی از عموم می رود لذا باید از تمامی جهات نهایت دقت را در نظر داشت.

استاندار خطاب به فرمانداران گفت: در ایام تبلیغات باید آمادگی لازم برای تبلیغات شهرستانی به ویژه مرکز استان وجود داشته باشد.

شفقت در بخش دیگری از سخنانش با فرمانداران به تدوین الگوهای برنامه ریزی به تفکیک ظرفیت شهرستان ها اشاره کرد و گفت: علاوه بر برش استانی برنامه ی توسعه باید به تفکیک شهرستان ها و ظرفیت های موجود در آنها نیز این برنامه تدوین شود.

وی بر فراهم سازی زمینه ی مشارکت مردم در امور تاکید و اظهار کرد: موضوع مردمی سازی یکی از برنامه های اساسی دولت سیزدهم است که در شهرستان ها نیز زمینه ی آن فراهم شود.

استاندار همچنین ابراز کرد: ایجاد فضای وحدت در اجرای امور به ویژه با ائمه جمعه یک ضرورت است.

جلسه ی شورای فرمانداران با رویکرد انتخابات، به ریاست استاندار و با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیر کل امور سیاسی، تقسیمات کشوری و انتخابات استانداری و فرمانداران استان برگزار شد.b_300_0_16777215_00_images_1401_1_photo_2024-06-05_22-40-58.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید