سایز فونت

چهار پروژه عمرانی شهر خرم آباد افتتاح شد

دکتر ثمینی از افتتاح ۴ پروژه عمرانی شهرداری خرم آباد همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر خبر داد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان مراسم افتتاح ۴ پروژه عمرانی شهرداری خرم آباد به ریاست دکتر ثمینی و با حضور فرماندار خرم آباد، شهردار و اعضای شورای شهر خرم آباد، جانشین فرمانده نیروی انتظامی و رئیس‌ بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با بیان اینکه دشمنان کشور همواره در مقاطع حساس از اراده مردم ایران آسیب دیده اند، گفت: دلاور مردی ها و حضور پررنگ نیروهای بسیجی تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل لرستان در عملیات آزادسازی خرمشهر همواره در یادها می ماند .

دکتر ثمینی اظهار داشت: در سالروز آزادسازی خرمشهر توسط رزمندگان دلاور کشور که به روز مقاومت و پیروزی نامگذاری شده، مراسم افتتاح متمرکز و همزمان ۴ پروژه عمرانی شهرداری خرم آباد به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد .

وی با اشاره به همکاری شهرداری و شورای شهر در افتتاح پروژه های عمرانی شهر خرم آباد، افزود: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال و در راستای خدمات به مردم مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار افتتاح و به بهره برداری رسید .

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: بوستان محله ای فدک به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع و اعتبار ۵ میلیارد ریال، بوستان محله ای شهرک بسیجیان به مساحت ۲۰۰۰متر مربع و هزینه کرد ۶ میلیارد ریال، پیاده رو سازی خیابان کهمان به طول ۸۵۰ متر و ۴۵۰ متر جدول گذاری با اعتبار ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و ساماندهی خیابان ساحلی از پل حاجی تا پل پیوستی به طول ۱۶۰۰متر و اجرای ۴۵۰۰ متر سنگ فرش با اعتبار ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ۴ پروژه افتتاح شده در جلسه امروز بود .

دکتر ثمینی ضمن تقدیر از زحمات مجموعه شهرداری و شورای شهر خرم آباد، تأکید کرد: باید با گسترش خدمات و بردن عمران و آبادانی به حواشی شهرها و مناطق کم برخوردار در پی ارتقا سطح زندگی مردم استان باشیم .

وی در پایان گفت: خداوند نعمت های بسیاری به این استان عطا کرده و نیاز است با برنامه ریزی بهتر از موهبت های خدادادی به نفع مردم بهره گیری کرد و به معنای واقعی باید قدر لرستان را بیشتر بدانیم .

photo_2021-05-25_09-45-43.jpg