سایز فونت

افتتاح ۴۲ پروژه آموزشی در قالب ۱۲۱ کلاس درس در لرستان

در آئین ویدئو کنفرانس افتتاح متمرکز ۱۵۵۰ پروژه آموزشی تربیتی و رفاهی سراسر کشور سهم استان لرستان ۴۲ پروژه آموزشی در قالب ۱۲۱ کلاس درس در ۹ شهرستان استان بود که امروز توسط ریاست محترم جمهور افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان ،این مراسم با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان ، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان و مدیرکل توسعه تجهیز و نوسازی مدارس استان برگزار شد.

دکتر ثمینی در حاشیه این مراسم با تاکید بر اهمیت مدرسه سازی به عنوان محور توسعه از نقش خیرین به عنوان یکی از محورهای اصلی این نهضت نام برد و گفت: مشارکت و همیاری برای ساخت آینده جامعه کاری ارزشمند است و از اهمیت فراوانی برخوردار است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تاکید بر لزوم گسترش مشارکت عموم  مردم در امر مدرسه سازی گفت: ساختن مدرسه به عنوان ایجاد مسیر موفقیت برای نسل آینده، مورد تاکید است و همگان می‌توانند با اطلاع و مشارکت در طرح‌های جدید مدرسه سازی در این امر مهم، سهیم شوند.

دکتر ثمینی افزود: در این مراسم تعداد  ۴۲ پروژه در قالب ۱۲۱ کلاس درس و با اعتباری بالغ بر ۳۱۵ میلیارد ریال در سطح استان لرستان توسط ریاست محترم جمهوری به بهره برداری رسید و تعداد ۳۲۱۱ دانش‌آموز لرستانی از این فضاهای آموزشی جدید، بهره مند خواهند شد.

گفتنی است با افتتاح این تعداد پروژه در شهرستانهای ؛ الشتر،الیگودرز،بروجرد،پلدختر،چگنی،خرم آباد، دورود ، کوهدشت و نورآباد ،حدود سیزده هزار و ۳۰۴ متر مربع به فضای آموزشی استان اضافه شده است.

photo_2020-11-14_07-41-04.jpg