سایز فونت

تمامی خسارت های ناشی از سیل جبران شده است

استاندار لرستان در  آئین بهره برداری و افتتاح طرح ها و پروژه‌های بهسازی و بازسازی مناطق سیل زده که همزمان با سایر استان های سیل زده کشور به ریاست دکتر روحانی رییس جمهور و مهندس حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار شد،اظهار داشت : در حوزه طرح های زیر ساختی و تاسیسات عمومی خسارت دیده از سیل تاکنون هزارو ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به استان تخصیص یافته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر خادمی با اعلام این خبر  که تمامی خسارت های ناشی از سیل جبران شده است ، گفت :بخش عمده‌ای از خسارات در حوزه راه، آب ، کشاورزی و تاسیسات زیر بنایی تکمیل شده و این پروژه ها در زمان ها و مقاطع مختلف به بهره برداری رسیده اند.

 استاندار لرستان با اشاره به اینکه برخی از طرح های باقی مانده تا پایان سال به تدریج آماده افتتاح می‌شوند گفت: امروز یک دستگاه پل در برنامه ویدئوکنفرانس به ریاست دکتر روحانی و با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در شهرستان پلدختر به بهره‌برداری رسید و عملیات ساخت تعدادی پل دیگر نیز تا آخر آبان به نتیجه خواهد رسید.  

استاندار لرستان همچنین از بهره برداری و افتتاح  ۳۵ مدرسه در مناطق سیل زده  خبر داد و گفت: مابقی مدارس در مناطق سیلزده تا دهه فجر افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.

 استاندار لرستان با بیان اینکه بیشتر خسارات ناشی از سیل جبران شده گفت: به جز درحوزه دیواره ساحلی روستاها و بخشی از جاده های روستایی در سایر حوزه ها تمامی خسارت های ناشی از سیل جبران شده است.

252525.jpg