سایز فونت

 استاندار لرستان به نمایندگی از وزیر کشور از نماینده ولی فقیه در استان تجلیل کرد
 
در اولین روز از هفته دولت استاندار لرستان در برنامه دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، از زحمات دکتر شاهرخی به نمایندگی از رحمانی فضلی وزیر کشور تقدیر کرد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان استاندار لرستان و معاونین در آغاز هفته دولت با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و با اهدا لوح تقدیر و یک جلد قرآن نفیس از ایشان تقدیر شد.

در متن لوح تقدیر وزیر کشور اینگونه آمده است؛

بسمه تعالی
 
حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای شاهرخی
نماینده محترم ولی فقیه در استان لرستان

سلام علیکم
در انتهای ۸ سال توفیق خدمت در دولت های یازدهم و دوازدهم، ضمن شکرگزاری به درگاه حضرت احدیت، با اغتنام از فرصت و با اهداء یک جلد کلام الله مجید بر خود فرض می دانم از همه همکاری ها و معاضدت های جنابعالی در طول مدت یاد شده صمیمانه قدردانی و سپاسگزاری نمایم .

ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت امیدوارم در مسیر اعتلا و سربلندی کشور و تحقق اهداف عالیه انقلاب ،اسلامی همواره موفق و موید باشید .

عبدالرضا رحمانی فضلی
وزیر کشور

استاندار لرستان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد: اقدامات بسیار مهمی در استان طی سالهای اخیر علیرغم وجود تمام مشکلات و کمبود ها صورت گرفته است .
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، دکتر خادمی به همراه جمعی از معاونین و مدیران استانداری به مناسبت هفته دولت با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد دیدار و گفتگو کرد .
 
استاندار لرستان در این دیدار گفت: شهیدان رجایی و باهنر به عنوان دو تن از دولت مردان بزرگ تاریخ انقلاب می باشند که الگوهای مناسبی برای سایر دولتمردان هستند .

دکتر خادمی با اشاره به اینکه نماینده ولی فقیه در استان همواره نقش پشتیبان و حمایت کننده از مجموعه کارکنان دولت را ایفا نموده، اظهار داشت: دولت در یک سال اخیر موقعیت ویژه ای را که با ترکیب دو مشکل کرونا و تحریم ها همراه بود، تجربه کرد که منجر به تحقق نیافتن صد در صدی برنامه های استان شد .

وی در ادامه به بخشی از اقدامات دولت در استان پرداخت و افزود: علی رغم کمبود ها و بروز مشکلات، اقدامات بسیار خوبی در حوزه‌های عمرانی استان صورت گرفته که تکمیل پروژه های سیل، پل های کاکارضا و بابازید، دیوار ساحلی پلدختر، پروژه آزاد راه خرم آباد به بروجرد به عنوان یک پروژه راهبردی، نیروگاه ۴۰۰ مگاواتی، پالایشگاه پلدختر، گازرسانی به روستاها به گونه ای که تاکنون حدود ۲ هزار روستای استان از این نعمت بهره مند شده اند و  تکمیل پروژهای آبخیزداری بخشی از این اقدامات هستند .

استاندار لرستان تصریح کرد: در حوزه اقتصادی نیز پروژهای مهمی مانند منطقه ویژه پارسیلون به نتیجه رسید و در آینده نزدیک آغاز می شود، منطقه ویژه بروجرد نیز به سرانجام رسیده و بسیاری از پروژه های دیگر اقتصادی که در استان آغاز به کار کرده اند .
 
دکتر خادمی خاطرنشان کرد: علی رغم اقدامات بسیار خوبی که انجام شده، اما وقوع شرایطی مانند سیل، کرونا و تحریم باعث شد تا نتوانیم طبق برنامه ریزی ها در همه حوزه ها با توجه به تلاش ها و پیگیری ها به مطلوب مورد نظر دست یابیم .

گفتنی است در پایان این دیدار استاندار لرستان از طرف وزیر کشور با اهداء لوح سپاس و یک جلد قرآن نفیس از زحمات و حمایت های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد تقدیر کرد .

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-08-25_09-00-57.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید