سایز فونت

تقدیر فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از استاندار لرستان

صبح امروز  به پاس همکاری و حمایت های بی دریغ استاندار لرستان با فرماندهی نزاجا ، تقدیرنامه سرتیب ستاد کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران توسط امیر سرتیپ مراد خوش کنار ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی در استان  و فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر۸۴ پیاده لرستان ،تقدیم  دکتر خادمی استاندار لرستان شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان در متن این تقدیر نامه آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر سید موسی خادمی استاندار محترم لرستان

 سلام علیکم؛

 پیشرفت و رشد و تعالی کشور اسلامی ایران مرهون تلاش و زحمات شما مردان بزرگ و سخت کوش و وارسته ای است که همت خویش را در راه خدمت به میهن و مردم شهید پرور ایران به کار بسته اید.
تلاش های صادقانه کارکنان جان برکف نزاجا گرچه در پیشگاه خدای متعال محفوظ است لیکن دلگرمی ملت مومن و مسلمان ایران اسلامی از فعالیت‌ها و اقدامات سازنده این بازوی توانمند ولی امر مسلمین در صیانت از مرزهای کشور و استقرار امنیت امری لازم و نیازمند حمایت های سایر مسئولین کشور نیز می باشد.

بدین وسیله از تعامل و همکاری سازنده با فرماندهان و کارکنان خدوم نزاجا در یگان های سرزمینی لرستان که بیانگر ایمان ، تعهد و احساس مسئولیت ستودنی شما می باشد تشکر و قدردانی نموده و توفیق روز افزون شما را در راه تحقق آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پرتو عنایات و توجهات حضرت ولیعصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی) از خداوند متعال مسئلت می نمایم

 فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران سرتیپ ستاد کیومرث حیدری

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-07-11_07-50-22.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید