سایز فونت

شروع فعالیت تبلیغاتی شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۷ صبح روز بیستم خرداد


جلسه شورای اطلاع رسانی استان لرستان به ریاست دکتر ثمینی و با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان در جلسه شورای اطلاع رسانی مطرح شد:

💠 لزوم سیاست‌گذاری در شورای اطلاع رسانی و تعیین محورهای کلیدی و مورد نیاز مردم در مقاطع مختلف و ورود به آنها و دریافت گزارشات ، شفاف سازی و اطلاع رسانی لازم به منظور رفع دغدغه و نگرانی مردم .

💠 رسالت اطلاع رسانی در استان لرستان بصورت مطلوب انجام پذیرد و خوشبختانه این مهم در سال گذشته به خوبی انجام پذیرفته ،چهارچوبه دار و نظام مند شده است.

💠 لزوم انتقال مسائل و موضوعات مطرح شده در شورای اطلاع‌رسانی به کمیسونهای مربوطه و دستگاه‌های اجرایی مورد نظر.

💠 لزوم نظارت و کنترل بازار توسط دولت بمنظور پیشگیری از آسیب مردم و انتقال اطلاعات لازم به مراجع مربوطه و تصمیم گیری مناسب.

💠رونمایی از پوستر سید جعفر شهیدی بعنوان  اندیشمند ایرانی ،اسلامی و یکی از مفاخر بزرگ لرستان در جلسه شورای اطلاع رسانی امروز و تاکید بر لزوم اطلاع رسانی و تبیین موضوع توسط دستگاه‌های فرهنگی از جمله دانشگاه‌ها ، آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات در این خصوص و یاری رسانی سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی .

 💠 تاکید رئیس شورای اطلاع رسانی بر معرفی فرهنگ لرستان ؛همانگونه که به معرفی جاذبه های طبیعی و جغرافیایی استان می پردازیم، مفاخر لرستان ومفاخر ملی را به مردم بشناسانیم و افتخارات و شخصیت های لرستان را به همگان معرفی کنیم .

💠امیدواریم با انجام واکسیناسیون فعالیت‌های حضوری فرهنگی و آموزشی در ماه‌های آینده و از مهرماه مجدداً در سطح جامعه آغاز شود.

💠استان لرستان یک گنجینه کمیاب است و لازم است قدر فرهنگ استان و قدر مردم لرستان را بیشتر بدانیم و آن را به نسل های بعدی و جهانیان معرفی کنیم.

💠در آستانه واقعه مهم برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد هستیم حضور مردم تعیین کننده است.هر مقدار مشارکت مردم  در انتخابات بالا باشد به همین تناسب پشتوانه منتخب و نظام تقویت می شود.

💠دشمنان نظام در طول ۴۲ سال با تحریم های ظالمانه تلاش کرده‌اند که مردم را نسبت به نظام دلسرد و نا امید کنند اما به لطف خداوند تاکنون نتوانسته اند.

💠 با توجه به تلاش دشمنان نظام در خارج از مرزها و وجود مشکلات اقتصادی و تورم در جامعه علی رغم تلاش دولت در رفع مشکلات،شورای اطلاع رسانی باید تلاش کند و اهمیت حضور مردم در انتخابات بیشتر تبیین شود.

💠 حضور و مشارکت بالای مردم ،مشارکت در امنیت ،دموکراسی و مشارکت در تمام ارکان تصمیم گیری و به خصوص در قوه مجریه و پارلمان های محلی و شوراهای شهری و روستایی است.

💠لازم است اصحاب رسانه، صدا و سیما ،خبرگزاریها و همه عزیزان در جهت تبیین و اطلاع رسانی این موضوع تلاش کنند تا شاهد مشارکت بالای مردم در ۲۸ خرداد باشیم.

💠 با توجه به آخرین اطلاعات و آمار ستاد انتخابات استان لرستان ، ۱۸۷۱ شعبه اخذ رای آماده فرآیند برگزاری انتخابات است.

💠 تدابیر امنیتی و انتظامی لازم برای برگزاری انتخاباتی آرام ، امن، قانونمند و بی طرفانه و به منظور مشارکت بالای مردم فراهم شده است.

💠در خصوص قانع نمودن افکار عمومی برای چرایی حضور در انتخابات و اهمیت حضور مردم در فرصت باقی مانده باید تلاش شود.

💠 تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پس از اعلام صلاحیت توسط شورای نگهبان عملاً آغاز شده و شروع فعالیت تبلیغاتی شوراهای اسلامی شهر و روستا به مدت یک هفته از ۷ صبح روز بیستم خرداد آغاز خواهد شد.
 
💠 در روز انتخابات فرآیند رای گیری از ۷ صبح ۲۸ خرداد آغاز و تا ساعت ۲۴ همان روز انجام به تناسب استقبال مردم و رعایت پروتکل های بهداشتی تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۹ خرداد هم درشعبات شهرهای  پراستقبال و پر ازدحام قابل تمدید خواهد بود.

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-06-10_08-32-56.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید