سایز فونت

اقتدار نظام با حضور مردم پای صندوق های رای تضمین می شود

دکتر ثمینی: احزاب استان با هر سلیقه ای در کنار هم برای افزایش مشارکت در انتخابات پیش رو تلاش کنند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه هم اندیشی با احزاب سراسر استان به ریاست دکتر ثمینی با موضوع افزایش مشارکت در انتخابات برگزار شد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: در تاریخ ۲۸ خرداد ماه جاری کشور شاهد برگزاری انتخابات مهم ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی است که در لرستان انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار خواهد شد .

دکتر ثمینی اظهار داشت: جلسه امروز به واسطه قرار گرفتن در آستانه ۲۸ خرداد ماه و انتخابات مهم این روز، با هدف مشارکت افزایی برگزار گردید که با تأکید همه احزاب بر حضور پرشور و ترغیب مردم در پای صندوق های رأی همراه بود .

وی با اشاره به اینکه اقتدار نظام با حضور مردم پای صندوق های رأی تضمین می شود، ادامه داد: در شرایط حساس کنونی اقتدار نظام مهمترین اولویت است و احزاب استان با هر سلیقه ای در کنار هم برای افزایش مشارکت در انتخابات پیش رو تلاش کنند .

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: هیچگاه در کشور ناهنجاری ها مورد قبول نبوده و این نظام همواره مورد حمایت قاطبه مردم قرار گرفته است زیرا پایداری امنیت علیرغم تمامی مشکلات، برای مردم در اولویت است .

دکتر ثمینی همچنین افزود: تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شورای شهر و روستا از ساعت ۷ صبح روز بیستم خرداد ماه طبق دستورالعمل ابلاغی آغاز می گردد و تا ۷ صبح روز ۲۷ خرداد ماه و تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز رأی گیری ادامه خواهد یافت .

وی تاکید کرد: کاندیداهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا با توجه به شرایط کرونایی تمامی فعالیت های تبلیغاتی خود را در چارچوب تعریف شده و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام دهند .

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-06-10_08-31-16.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید