سایز فونت

یک هزارو ۸۷۱ شعبه اخذ رای در لرستان آماده برگزاری  انتخابات است

رئیس ستاد انتخابات استان در بازدید از روند انتخابات و در جلسه ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی شهرستان دلفان گفت: استان لرستان آماده برگزاری انتخابات سالم و پرشور ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا است.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان دکتر ثمینی در بازدید از هیئت های اجرایی و نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی و شهر و روستا در شهرستان دلفان با اشاره به گزارش ارائه شده توسط فرماندار شهرستان دلفان و تاکید بر برگزاری انتخابات سالم و بی طرفانه، گفت:
به لطف خداوند متعال در استان لرستان و در تمام شهرستان‌ها و بخش‌ها بستر مناسب برای برگزاری انتخابات سالم فراهم شده  و تعداد یک هزار و ۸۷۱  شعبه اخذ رای آماده انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان با اشاره به اصل قانون مداری و سلامت انتخابات و بی طرفی مجریان و ناظرین و برگزار کنندگان انتخابات افزود: همان گونه که در انتخابات گذشته اصل بی طرفی و قانونمداری و سلامت انتخابات رعایت شده این اتفاق در انتخابات پیش رو نیز انشاالله رقم خواهد خورد.

دکتر ثمینی در جمع هیئت های اجرایی و نظارت بر انتخابات در شهرستان دلفان ،گفت: از مردم استان لرستان و شهرستان دلفان می‌خواهم با حضور حداکثری ، هوشمند و آگاهانه خود در ۲۸ خرداد ماه در پای صندوق های رای در تداوم، استمرار و قوام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با حضور حداکثری مشارکت فعال داشته باشند.

 معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان تصریح کرد : به عنوان مجریان انتخابات به مردم قول می‌دهیم که حتماً انتخاباتی در مدار قانون با بی طرفی کامل ، با سلامت و امنیت لازم در استان لرستان برگزار کنیم.

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-06-09_07-42-31.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید