سایز فونت

ضرب الاجل سه ماهه استاندار برای راه اندازی شرکت صدر فولاد لرستان

صبح امروز،جلسه بررسی مسائل و مشکلات شرکت صدر فولاد لرستان به ریاست دکتر خادمی استاندار لرستان و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان ، مدیرکل دادگستری استان، بازرسی کل استان، دادستان خرم آباد،سرمایه گذار طرح و مدیران کل دستگاههای اجرایی مرتبط برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر خادمی در این جلسه اظهار داشت: یکی از صنایع  مهم استان که متاسفانه چند سالی است به دلیل مشکلاتی که برای سرمایه گذار به وجود آمده تعطیل شده است،  شرکت صدر فولاد خرم آباد است.

استاندار لرستان با اشاره به جلسات و پیگیری های مستمر برای حل مشکلات این کارخانه گفت: امروز سرمایه‌گذار جدیدی به استان مراجعه کرده و قرار است با همکاری مدیر قبلی به طور شراکتی پروژه را راه اندازی کنند.

وی افزود طبق قراری که امروز با این عوامل تنظیم شده است، مقرر شد که از اول خرداد آورهال و تعمیرات کارخانه شروع شود و انشاالله با برنامه ریزی ظرف ۳ ماه کارخانه صدر فولاد خرم آباد راه اندازی خواهد شد.

 دکتر خادمی با بیان لزوم حمایت دولت از سرمایه گذاران و چرخه تولید گفت: با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت حمایت دولت از صنایع تولیدی به سیستم بانکی کمک می کنیم که فعلا پیگیر بدهی‌های قبلی این شرکت نشده تا کار اورهال و تعمیرات اساسی انجام و کارخانه راه اندازی شود.

 استاندار لرستان ابراز امیدواری کرد که سرمایه گذار جدید به تعهدات خود عمل کند و از طرف دیگر ما هم به عنوان نماینده دولت به تعهدات خود در این زمینه عمل خواهیم کرد.

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-05-10_09-01-07.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید