سایز فونت

 اعتبارات عمرانی و جاری استان لرستان در سال ۱۴۰۰ از وضعیت مناسبی برخوردار است.

 صبح امروز پنج شنبه، جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان  به رياست دکتر خادمی استاندار لرستان و با حضور دکتر حسن پور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر اعضاء بصورت ويدئو كنفرانس برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر خادمی در جلسه شورای برنامه ریزی استان، اظهار داشت: در جلسه  امروز موضوع  بودجه ۱۴۰۰ مطرح شد و خوشبختانه طبق گزارشی که سازمان مدیریت ارائه داد، استان به لحاظ رشد بودجه در سال ۱۴۰۰ وضعیت مناسبی دارد.

استاندار لرستان تصریح کرد: اعتبارات عمرانی استان که در اختیار شورای برنامه‌ریزی و توسعه قرار می‌گیرد از ۹۵۰ میلیارد تومان در سال گذشته به حدود  ۱۷۳۰ میلیارد تومان رسیده که رشد بالایی است.

 دکتر خادمی با بیان اینکه اعتبارات جاری ما نزدیک ۶۶ درصد رشد دارد و به حدود ۶۴۰ میلیارد تومان رسیده، اظهار داشت: در این زمینه هم رشد مناسبی صورت گرفته است و در جلسات بعدی شورای برنامه ریزی شهرستانها و شورای برنامه ریزی استان نسبت به توزیع این منابع و تعیین پروژه اقدام خواهیم کرد.

استاندار لرستان گفت: در این جلسه همچنین موضوع سند ملی آمایش استان ، مطرح شد که در سطح ملی تصویب شده و قرار است جزئیات آن در کارگروه‌های مربوطه بیشتر مطرح شده و انشالله جدی‌تر مورد بررسی قرار گرفته و اجرا شود.
  در ادامه این جلسه زمین مورد نیاز  بخش‌های مختلف از طرح‌های اقتصادی  تعیین کاربری شد.

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-04-24_09-27-13.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید