سایز فونت

تقدیر استاندار لرستان از فرماندهی و پرسنل لشگر ۸۴ لرستان

 دکتر خادمی ظهر امروز ۲۹ فروردین با حضور در دفتر ستاد فرماندهی لشکر ۸۴ پیاده لرستان با امیر سرتیپ مراد خوش کنار فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ لرستان دیدار و گفتگو کرد و روز ارتش جمهوری اسلامی را به وی و پرسنل شجاع و با ایمان ارتش سرافراز در استان لرستان تبریک و تهنیت گفت.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان ،دکتر خادمی با تقدیر از تلاش،کوشش  و مشارکت مجموعه ارتش در تمامی زمینه ها گفت انصافاً مجموعه ارتش همواره در همه زمینه ها به استان کمک کرده است .

 وی با تقدیر از همکاری موثر ارتش در  سیل ۹۸ که به طور کامل و جدی وارد عمل شد به نقش مهم ارتش در تهیه تجهیزات و دستگاههای راهسازی ، احداث پل های موقت و تخلیه شهر از گل و لای اشاره کرد و افزود: ارتش در بحث کرونا هم به همین ترتیب وارد عمل شده که جای تشکر دارد.

 استاندار لرستان به نقش امنیتی ارتش اشاره کرد و گفت: در زمینه موارد امنیتی و مشکلاتی که احتمالاً پیش می‌آید ارتش در هرکجا که لازم باشد، پای کار می آید و انصافاً وظیفه ماست به عنوان مجموعه تامین از جنابعالی و همکاران شما تشکر کنیم.

دکتر خادمی در این دیدار، ابراز امیدواری کرد که توفیقات ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنان ادامه پیدا کند و ارتش جان برکف همان گونه که تا کنون برای ایران اسلامی افتخار آفریده و مایه افتخار است، همواره مفتخر و سربلند باقی بماند.

در پایان این برنامه، استاندار لرستان از  ارتش جمهوری اسلامی ایران و پرسنل سرافراز لشکر ۸۴ لرستان بصورت نمادین از امیر سرتیپ خوش کنار فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ لرستان تقدیر کرد.

گفتنی است،در این برنامه،معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان،مدیر کل حوزه دفتر استاندار و مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان نیز حضور داشتند.

🌐Lorestan-news.ir

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-04-19_08-59-50.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید