استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
معاون استاندار لرستان: اصحاب رسانه در مسیر توسعه استان قدم برمی دارند 1398/11/23
معاون استاندار لرستان: اصحاب رسانه در مسیر توسعه استان قدم برمی دارند

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان جلسه شورای هماهنگی اطلاع رسانی لرستان به ریاست دکتر ثمینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و رئیس شورای اطلاع رسانی استان برگزار شد و کمیته های حاضر گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته ارائه دادند.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان اظهار داشت: کمک اصحاب رسانه برای بهبود وضعیت کنونی استان بسیار مهم است و راه برون رفت از مشکلات استان مانند بیکاری ضمن توجه به سیاست گذاری های انجام شده، با استفاده از نیروی انسانی و منابع غنی استان میسر خواهد بود.

دکتر ثمینی در خصوص نقش اصحاب رسانه در توسعه استان تصریح کرد: با استفاده از توانایی‌های شما می‌توان در مسیر توسعه گام برداشت، با قلم خود و یادآوری به موقع یاریگر ما باشید .

معاون استاندار با اشاره به انتخابات پیش رو عنوان داشت: مراحل مقدماتی و عملیاتی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا حد بسیار زیادی اجرایی شده است و درحال ورود به مرحله دیگری از انتخابات یعنی اعلام لیست نهایی نامزدهای انتخاباتی  توسط شورای نگهبان و تبلیغات کاندیداها هستیم .

ثمینی در ادامه خاطرنشان کرد: منتظر اعلام لیست نهایی کاندیداهای تأیید صلاحیت شده  از طریق سامانه هستیم تا توسط فرمانداری ها عملیات اطلاع رسانی انجام پذیرد .همچنین تبلیغات قانونی کاندیداها بر اساس مدت زمان اعلام شده از ساعت 8 صبح 24 بهمن به مدت یک هفته تا ساعت 8 صبح 1 اسفند ادامه خواهد داشت .

وی اظهار داشت: با توجه به رایزنی های صورت گرفته با وزارت کشور تعداد 50 شعبه اخذ رأی برای سهولت مردم در روز انتخابات به استان افزوده شده است که با احتساب این 50 شعبه مجموع شعب استان به عدد 1489 خواهد رسید .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان تصریح کرد: شعب اخذ رأی در شهرستان های استان 725 شعبه شهری و 764 شعبه روستایی خواهد بود که در برخی شهرستان ها برای سهولت خواهران در روز انتخابات، تعدادی از شعب صرفاً برای اخذ رأی از آنان ایجاد و تمهیدات لازم نیز اندیشیده شده است .

دکتر ثمینی با اشاره به اعلام نشدن هیچ گونه موردی از شیوع ویروس کرونا در استان گفت: اقداماتی از قبیل برگزاری جلسات پدافند غیر عامل، ابلاغ اطلاع رسانی و آموزش توسط دستگاه های اجرایی به مردم از جمله فعالیت‌های مثبت در زمینه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا بود که در استان صورت گرفته است و همکاری خوب اصحاب رسانه نیز در این زمینه قابل تقدیر است .

وی در پایان افزود: مردم نگران نباشند، همه چیز تحت کنترل است اما به این موضوع حساس باشند و اقدامات پیشگیرانه را مد نظر قرار دهند.

263 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه