استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
دکتر خادمی: آرامش و امنیت جامعه باید حفظ شود 1399/01/03
دکتر خادمی: آرامش و امنیت جامعه باید حفظ شود

استاندار لرستان: با همکاری خوب مردم شاهد بهبود وضعیت خواهیم بود .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر خادمی با حضور در برنامه وایک شبکه استانی افلاک حفظ آرامش و امنیت جامعه را بسیار مهم قلمداد کرد .

استاندار لرستان اظهار داشت: آرامش روانی جامعه در این شرایط نباید با شایعه پراکنی و نشر اکاذیب به هم بخورد که در صورت مشاهده، با متخلفین برخورد می شود .

خادمی مطرح کرد: تاکنون همکاری مردم خوب بوده و در صورت ادامه این روند شاهد بهبود وضعیت خواهیم بود که ازمردم می‌خواهیم به همین ترتیب تا پایان تعطیلات فروردین در خانه بمانند و از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند .

وی با اشاره به اینکه کادر پزشکی استان شبانه‌روز در حال انجام فعالیت است افزود: کرونا، ویروس بسیار خطرناکی است و سرعت انتقال بالایی دارد که همه را در معرض خطر قرار داده است . رعایت بهداشت و فاصله اجتماعی به معنی دوری از تجمعات می تواند نقش مهمی در فروکش کردن این بحران ایفا کند .

استاندار لرستان با اشاره به نامگذاری سال 99 توسط مقام معظم رهبری ( مد ظله ) به سال « جهش تولید » تصریح کرد: ایشان به دلیل بصیرت و دید بالای خویش چندین سال است که به حوزه تولید نگاه ویژه دارند و ضروری است به این موضوع اهمیت داده شود .

دکتر خادمی ضمن تقدیر از زحمتکشان عرصه تولید استان بیان داشت: در شرایط کنونی تولید کنندگان و خیرین استان  به لحاظ مالی، تامین منابع و تجهیزات کمکهای قابل توجهی را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان برای مبارزه با ویروس کرونا قرار دادند و همکاری های خوبی در این زمینه داشته اند .

خادمی در ادامه معضل بیکاری را یکی از مهمترین مشکلات کشور عنوان کرد و راه برون رفت از آن را حضور در صحنه تولید و صنعت به عنوان هسته اصلی تولید و اشتغال دانست .

وی رفع موانع تولید در سال جدید را با توجه به شعار سال جدید از اقدامات مهم عنوان کرد و افزود :ظرفیت هایی در استان وجود دارد که راکد مانده و باید به چرخه تولید بازگردند، همچنین برخی از واحدهای تولیدی، تکنولوژی آنها نیازمند بروز رسانی است و واحدهای تولیدی دیگری نیز با پرداخت تسهیلات مشکل آنها رفع می شود که به طور کلی  باید مورد حمایت قرار گیرند .

استاندار لرستان در پایان این گفتگو با تاکید بر رعایت دستورالعمل های  بهداشتی توسط مردم گفت: انتظار می رود مردم فهیم لرستان در صورت برخورد با ازدحام جمعیت به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در این زمینه به موارد مشابه تذکر دهند و همدیگر را به دوری از تجمع ترغیب کنند .

156 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه