استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير
لزوم تسریع در روند اجرای پروژه های مسکن محرومین
دکتر امیری: ساخت 2 هزار واحد مسکونی برای خانواده های نیازمند استان از مهر ماه سال گذشته در دستور کار قرار دارد .
دکتر امیری: ساخت 2 هزار واحد مسکونی برای خانواده های نیازمند استان از مهر ماه سال گذشته در دستور کار قرار دارد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان مهندس امیری در جلسه ای که به منظور بررسی پیشرفت فیزیکی ساخت مسکن محرومین و در راستای تأمین مسکن برای خانواده های نیازمند و فاقد سرپناه مناسب در سطح روستاهای استان تشکیل شد، از ساخت 2 هزار واحد مسکونی برای خانواده های نیازمند استان خبر داد .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت:بر اساس تفاهم نامه ای که بین سازمان برنامه و بودجه کشور، بنیاد مسکن کشور و استانداری لرستان منعقد گردیده، ساخت 2 هزار واحد مسکونی روستایی از مهرماه سال گذشته در سطح روستاهای استان آغاز شده است.

 دکتر امیری اظهار داشت: جامعه هدف ما خانوارهای دارای واحدهای مسکونی غیر مقاوم، در معرض خطر و خانوارهای محروم فاقد مسکن مناسب ساکن در روستاها می باشند .

وی در ادامه تصریح کرد: تسریع در اجرای پروژه ها و به بهره برداری رسیدن همه این واحدها تا شهریور ماه سال جاری ضروری است .

معاون استاندار لرستان در ادامه بر پیگیری جهت تمدید تفاهم نامه منعقده و اخذ سهمیه بیشتر در جهت تأمین مسکن محرومین استان تاکید نمود.

 گودرز امیری خاطر نشان کرد: 373 پروژه روستایی که از محل اعتبارات سیل اعتبار دریافت نموده اند، پس از تکمیل در هفته دولت به بهره برداری می رسند .

در این جلسه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز گزارشی از روند پیشرفت فیزیکی تامین مسکن محرومین موضوع تفاهم نامه فی مابین و پروژه های تامین اعتبار شده از محل اعتبارات جبران خسارات وارده از سیل سال  گذشته ارائه  کرد .

تاریخ:
1399/04/03
تعداد بازدید:
58
منبع:
تعداد بازدید:
آدرس:خرم آباد- خیابان آیت الله طالقانی- میدان استانداری- استانداری لرستان کدپستی6813768514
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به استانداري لرستان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه