استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير
پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای آسیب دیده از کرونا
دکتر عبداللهی: بنگاه های اقتصادی به منظور بهره مندی از این تسهیلات در سامانه ثبت نام کنند .

دکتر عبداللهی: بنگاه های اقتصادی به منظور بهره مندی از این تسهیلات در سامانه ثبت نام کنند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان به ریاست دکتر عبداللهی با دستور کار تشریح دستورالعمل پرداخت تسهیلات به واحدهای آسیب‌دیده ازکرونا و اطلاع رسانی به مشمولین دریافت این تسهیلات برگزار شد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: به منظور جبران خسارت ناشی از ویروس کرونا به واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی استان، اعتباری بالغ بر 700 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت توسط 16 بانک عامل در اختیار آنها قرار می گیرد .

دکتر عبدالهی اظهار داشت: بنگاه های اقتصادی استان برای بهره مندی از این تسهیلات، ضرورت دارد در سامانه کارا ثبت‌نام و مدارک خود را تکمیل کنند .

وی در ادامه تصریح کرد: دستگاه های اجرایی عضو کارگروه در خصوص اطلاع رسانی و رفع مشکلات متقاضیان دریافت این تسهیلات به گونه ای اقدام کنند که همه مشمولین از آن بهره مند شوند .

معاون استاندار خاطرنشان کرد: 60 هزار واحد تولیدی و بنگاه اقتصادی بر اثر بیماری کرونا در استان دچار آسیب شده اند که برخی از آنها کاملا تعطیل و برخی دیگر با 50 درصد ظرفیت در حال فعالیت هستند که برای جبران خسارات آنان این اعتبار در نظر گرفته شده است .

دکتر عبداللهی در پایان بیان داشت: نرخ سود تسهیلات اعطایی به متقاضیان 12 درصد و بازه زمانی بازپرداخت آن 24 ماهه می باشد که بسته به شرایط از 12 تا 16 میلیون تومان به هر بنگاه اقتصادی تسهیلات پرداخت خواهد شد .

تاریخ:
1399/03/29
تعداد بازدید:
51
منبع:
تعداد بازدید:
آدرس:خرم آباد- خیابان آیت الله طالقانی- میدان استانداری- استانداری لرستان کدپستی6813768514
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به استانداري لرستان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه