استانداری لرستان
English
نقشه سایت
ورود اعضا
تماس با ما
مشخصات نماس
RSS
تازه ها:
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
360 هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در سال زراعی جاری خرید تضمینی می شود
معاون اقتصادی استاندار لرستان با اعلام خبر فوق گفت: این میزان محصول حدود 65 درصد مصرف داخل استان و 35 درصد مازاد مصرف را شامل می‌شود.

معاون اقتصادی استاندار لرستان با اعلام خبر فوق گفت: این میزان محصول حدود 65 درصد مصرف داخل استان و 35 درصد مازاد مصرف را شامل می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان معاون امور اقتصادی استانداری لرستان با تاکید بر انجام هماهنگی های لازم و بدون مشکل برای خرید تضمینی گندم کشاورزان گفت:
 اگر چه شرایط نسبت به گذشته بهتر شده است اما باید به سمتی برویم که با فراهم آوردن امکانات لازم روند اجرایی در خرید گندم کشاورزان نسبت به گذشته بهبود یابد .

دکتر عبداللهی افزود:
 برای این منظور 50 مرکز خرید پیش بینی شده تا محصولات کشاورزی(گندم و دانه های روغنی) در سطح استان به نحو مطلوب خریداری شود .

وی بر آماده بودن تمامی امکانات و شرایط لازم در این مراکز تاکید کرد و اظهار داشت :
تیم کنترل نظارت مثل سال های گذشته تشکیل خواهد شد .
دکتر عبدالهی بر لزوم استاندارد سازی باسکول های مراکز خرید توسط اداره کل غله استان تاکید کرد و گفت: همچنین لازم است هزار و 500 دستگاه کمباینی که در سطح استان محصولات کشاورزی را برداشت می‌کنند از استاندارد لازم برخوردار باشند .
وی  بر تأمین سوخت ماشین آلات کشاورزی، هماهنگی با پلیس راه برای جابجایی ماشین آلات، تأمین وسایل حمل و نقل با همکاری اداره کل راهداری استان و آمادگی بانک کشاورزی برای تامین منابع مورد نیاز تاکید کرد.

تاریخ:
1399/02/11
تعداد بازدید:
152
منبع:
تعداد بازدید:
آدرس:خرم آباد- خیابان آیت الله طالقانی- میدان استانداری- استانداری لرستان کدپستی6813768514
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به استانداري لرستان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه