استانداری لرستان
English
نقشه سایت
ورود اعضا
تماس با ما
مشخصات نماس
RSS
تازه ها:
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
پیام تبریک معاون استاندار لرستان به مناسبت هفته معلم
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان به مناسبت فرارسیدن هفته معلم ،دکتر محمود ثمینی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با صدور پیامی، هفته بزرگداشت مقام معلم را به تمامی تلاشگران حوزه تعلیم و تربیت تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان به مناسبت فرارسیدن هفته معلم ،دکتر محمود ثمینی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با صدور پیامی، هفته بزرگداشت مقام معلم  را به تمامی تلاشگران حوزه تعلیم و تربیت تبریک گفت.

 متن پیام معاون استاندار لرستان به این شرح است:

 تعلیم و تربیت سنت حسنه آفرینش و گوهری تابناک که همچون تاجی زرین و موهبتی الهی بر سر رسولان حق می درخشد و اکنون این مسئولیت و میراث ارزشمند بر عهده اساتید و معلمان فرهیخته است تا با تربیتی شایسته فردایی روشن را برای این مرز و بوم رقم زنند.

سهم زیادی از پیشرفت های علمی ، فرهنگی و اجتماعی کشور مرهون تلاش،ایثار و مجاهدت صاحبان قلم ، فکر  اندیشه و تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت و جهاد علمی کشور است.

 اینجانب ضمن گرامیداشت سالروزشهادت استادفرهیخته شهید ایت الله مطهری وتقدیر از مساعی ،تلاش و همت این قشر شریف ،فرا رسیدن روزوهفته نکوداشت مقام معلم را صمیمانه تبریک گفته  و به منظور تجلیل از وارثان انبیاء وجهادگران عرصه علمی و به پاس تجلیل از خدمات صادقانه، زحمات این عزیزان را ارج می نهم.


محمود ثمینی

معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی استانداری لرستان

تاریخ:
1399/02/10
تعداد بازدید:
122
منبع:
تعداد بازدید:
آدرس:خرم آباد- خیابان آیت الله طالقانی- میدان استانداری- استانداری لرستان کدپستی6813768514
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به استانداري لرستان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه