استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۰ مرداد
منشور اخلاقي
منشور اخلاقي استانداري لرستان در خدمت به مردم
در اجراي مصوبه شماره 18540/13 - مورخ 10/2/81 شوراي عالي اداري


خداوند منان را سپاسگزاريم از اينكه افتخار خدمتگزاري مردم شريف استان لرستان را پيدا كرده ايم و به پاس اين لطف الهي با اين مردم شريف پيمان مي بنديم كه جز رضاي حق و جلب رضايت مردم راه ديگري نپاييم .
ما به كمبود و كاستي هاي خدمت خود اعتراف مي نماييم اما خداوند دانا را شاهد مي گيريم كه اين كمبودها هرگز ناشي ازاراده و خواست ما نيست و با بهره گيري از همه مساعي و تلاش خود براي رفع و ترميم اين كاستي ها مصمم هستيم.
خدمت به مردم ومحقق ساختن مطالبات اداري و انتظارات قانوني آنان در استانداري همواره وجهه همت ما بوده و بزرگترين پاداش خود را رضايتمندي شما مي دانيم.
ما با خداي خود ميثاق ميبنديم در همه امور با عشق و علاقه مردم تمام توان فكري خود را براي حل مشكلات بكار گيريم و در اين رابطه هيچ منتي بر كسي نخواهيم داشت.
آنجا كه به دليل محدوديت هاي قانوني قادر به انجام درخواست هاي شما نيستيم اطمينان داشته باشيد پاسخ منفي ما مناسب ترين شيوه خدمتگزاري است و ترجيح ميدهيم بي دليل باعث سرگرداني مردم در نظام اداري نباشيم
و كلام آخر اينكه ما اداره را محلي براي تحقق آرمانهاي جامعه ، تامين منافع عمومي ، رضايتمندي مردم تلقي مي نماييم و بسيار مشتاقيم تا در انجام اين وظيفه مقدس همراهي و همكاري و مساعدت مردم فهيم استان را بهره مند باشيم.
مديران و كاركنان استانداري لرستان
تاریخ به روز رسانی:
2019/08/15
تعداد بازدید:
11907
تعداد بازدید:
آدرس:خرم آباد- خیابان آیت الله طالقانی- میدان استانداری- استانداری لرستان کدپستی6813768514
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به استانداري لرستان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه