استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۲ مرداد
1399/05/05
کنگره ملی شهدای لرستان با محوریت بزرگداشت شش هزارو 300 شهید استان برگزار می شود

جلسه شورای سیاستگذاری ستاد کنگره ملی شهدای استان لرستان با حضور استاندار لرستان،  نماینده ولی فقیه در استان،  فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و مدیران اجرایی عضو این شورا  برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان دکتر خادمی در این نشست ضمن تقدیر از نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع ) ابراز امیدواری کرد که انجام این وظیفه سنگین به بهترین وجه ممکن صورت پذیرد.

 دکتر خادمی با اشاره به اینکه این سومین جلسه پیرامون کنگره ملی شهدای استان لرستان است که برگزار می‌شود گفت: با توجه به اینکه یکی از فلسفه‌های این امر هدایت پروژه ها  و عملیاتی کردن آنها در جهت برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای استان لرستان است لازم است کمیته های مختلف  استانی و شهرستانی  فضای حاکم بر استان را به این سمت و سو سوق دهند.
 
استاندار لرستان با بیان اینکه در جریان این مسیر قرار گرفتن ،سعادت و توفیقی الهی است که نصیب افراد می شود،گفت: لازم است همه اعضا با انسجام بخشی از این مسئولیت را تقبل کرده و آنرا به سرانجام برسانیم.

دکتر خاتمی اظهار داشت: در این جلسه نکات اصلی کار مشخص شده و وظایف کمیته ها و نحوه تامین منابع بررسی شد.

وی اضافه کرد: شعارها و موضوعات کنگره می تواند به عنوان مثال با محوریت چگونگی رزم و مجاهدت رزمندگان و یا توجه به والدین شهدا باشد.
 دکتر خادمی با تاکید بر لزوم شناخت خانواده شهدا گفت: اهمیت شناخت محیط و فضایی که باعث تربیت این افراد وارسته شده‌ است موضوع مهمی است  که قابل تامل است .
استاندار لرستان بر فعال شدن دبیرخانه و  بخش‌های فرهنگی ستاد تاکید کرد و افزود: لازم است به سمت اموری حرکت کنیم که ماندگاری بیشتری داشته باشند و هزینه های جاری کمتر شده و به سرمایه‌گذاری متمایل شود.

 وی در پایان با اشاره به مردمی بودن این کنگره بر حضور همه اقشار و همه دستگاه‌های دولتی و خصوصی تاکید و بر ضرورت فعالیت ستادهای شهرستانی  متناظر با ستاد استانی تاکید کرد.

تعداد بازدید:
62
تعداد بازدید:
آدرس:خرم آباد- خیابان آیت الله طالقانی- میدان استانداری- استانداری لرستان کدپستی6813768514
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به استانداري لرستان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه