استانداری لرستان
English
نقشه سایت
ورود اعضا
تماس با ما
مشخصات نماس
RSS
تازه ها:
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
1399/02/11
دکتر خادمی تاکید کرد: ضرورت تقویت زیرساخت های مخابراتی برای پوشش شبکه شاد و گسترش اینترنت در نقاط روستایی

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 99 به ریاست استاندار لرستان و با حضور نماینده محترم ولی فقیه، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش لرستان و سایر اعضای شورای آموزش و پرورش استان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان ،دکتر خادمی در ابتدای این جلسه ضمن تبریک هفته معلم و کارگر با تقدیر از حضور نماینده محترم ولی فقیه و سایر اعضا در خصوص تعیین تکلیف املاک آموزش و پرورش با رویکرد کمک رسانی به دستگاه تعلیم و تربیت، گفت :

 از آنجا که آموزش و پرورش نیازمند این مراکز است لذا ضرورت دارد املاک  متعلق به این نهاد که به نحوی در اختیار سایر دستگاه‌های اجرایی است تا پایان خرداد ماه برگردانده شوند و به این منظور دستگاه‌های اجرایی طی جلساتی با مدیرکل آموزش و پرورش موضوع را بصورت توافقی  حل کنند و در غیر این صورت موضوع به هیئت حل اختلاف واگذار می شود .

دکتر خادمی با اشاره به شبکه شاد آموزش و پرورش گفت:  به نظر می‌رسد پوشش شبکه شاد و ارائه خدمات به درصد کمی از دانش آموزان ارائه می شود و امیدواریم میزان خدمات و دسترسی خانواده ها به این شبکه افزایش پیدا کند که به این منظور لازم است تلاش و کوشش بیشتری از طرف دستگاههای ذیربط انجام شود .

دکتر خادمی بر تقویت زیرساخت های مخابراتی برای پوشش شبکه شاد و گسترش اینترنت در نقاط روستایی ، رفع مشکلات و همکاری شبکه استانی افلاک تاکید کرد .

استاندار لرستان پیشنهاد تشکیل کارگروه تامین منابع مالی آموزش و پرورش را ارزشمند خواند و گفت: تشکیل این کارگروه با حضور معاون اقتصادی و سایر دستگاه‌های اجرایی که بتوانند به نحوی آموزش و پرورش را یاری کنند کار ارزشمندی است که از این طریق می توان کمک های مردمی به آموزش و پرورش و منابع مالی را تقویت و ساماندهی کرد .

تعداد بازدید:
143
تعداد بازدید:
آدرس:خرم آباد- خیابان آیت الله طالقانی- میدان استانداری- استانداری لرستان کدپستی6813768514
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به استانداري لرستان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه