استانداری لرستان
English
نقشه سایت
ورود اعضا
تماس با ما
مشخصات نماس
RSS
تازه ها:
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
1399/02/09
دکتر خادمی: لرستان از استان های موفق در برگزاری انتخابات مجلس بود

استاندار لرستان: دستگاه های اجرایی برای انتخابات ریاست جمهوری هماهنگی لازم را داشته باشند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه ویدئو کنفرانس ستاد انتخابات کشور به ریاست دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و با حضور استانداران و اعضای ستاد اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد که استاندار لرستان نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در این جلسه مطرح کرد .

استاندار لرستان اظهار داشت: در این جلسه از تلاش استانها به خاطر برگزاری انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی و استان لرستان نیز به عنوان یکی از استان های موفق در این زمینه تقدیر شد .

دکتر خادمی بیان داشت: لزوم هماهنگی بیشتر دستگاه های اجرایی در انتخابات ریاست جمهوری که در سال آینده برگزار می شود از موضوعاتی بود که مورد تأکید قرار گرفت .

وی در ادامه تصریح کرد: اصلاح قانون انتخابات و رفع نقاط ضعف به منظور برگزاری انتخابات پیش رو ازدیگر نکاتی بود که در مورد آن بحث شد .

استاندار لرستان به انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: با توجه به مشخص شدن منتخبین مردم استان در همان دور اول، انتخابات سایر استان‌هایی که به دور دوم کشیده شده در شهریور ماه برگزار می شود .

دکتر خادمی در پایان خاطرنشان کرد: انتخابات ریاست جمهوری از دیگر رخدادهای مهم سیاسی کشور است که در سال آینده برگزار خواهد شد و وزارت کشور با تأکید بر هماهنگی دستگاه های اجرایی در این راستا،  پیگیر فراهم کردن شرایط و زمینه برگزاری سالم آن است .

تعداد بازدید:
129
تعداد بازدید:
آدرس:خرم آباد- خیابان آیت الله طالقانی- میدان استانداری- استانداری لرستان کدپستی6813768514
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به استانداري لرستان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه