معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یکی از روش‌های تامین تسهیلات نساجی بروجرد را استفاده از طرح اشتغال فراگیر عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، گودرز امیری امروز در بازدید از کارخانه نساجی بروجرد که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان انجام شد، اظهار کرد: نساجی بروجرد یکی از واحدهای ارزشمند ملی است که در استان لرستان واقع شده و به گفته مسئولان و مدیران این کارخانه زمینه را برای اشتغال ۹۰۰ نفر مهیا کرده است.

وی ادامه داد: این واحد تولیدی نقش مهمی در اقتصاد استان دارد و سودآوری خاصی داشته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان عنوان کرد: با توجه به موارد اشاره شده همه مسوولان استان وظیفه دارند در جهت حمایت از این واحد تولیدی گام بردارند‌.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت کارخانه نساجی بروجرد و با بیان اینکه باید بدهی‌های این کارخانه به دستگاه‌های اجرایی تعیین‌تکلیف شود، افزود: در این راستا انتظار داریم هرچه سریع برنامه‌ای برای تحقق این هدف تدوین کرده تا با پرداخت بدهی های جاری خود به دستگاه های خدمات رسان بتوانیم شرایط را برای تقسیط بدهی های گذشته این واحد تولیدی مهیا کنیم.

امیری بیان کرد: بخشی از مشکلات نساجی بروجرد در استان قابل حل هستند که از تمام ظرفیت خود برای برطرف کردن آنها استفاده خواهیم کرد، برای برطرف شدن مشکلات کلی این کارخانه نیز آماده هر گونه رایزنی و دیدار با مسوولان کشوری در تمام سطوح هستیم.

وی گفت: مدیران نساجی تا روز شنبه لیست مشکلات و موانع پیش روی خود را در اختیار استانداری لرستان قرار دهند تا شرایط را برای پیگیری و حل و فصل آنها مهیا کنیم، تاکنون مدیران استان همکاری لازم را با نساجی داشته اند و از این پس نیز این موضوع ادامه خواهد داشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در ادامه با اشاره به اینکه باید به واحدهای بزرگ لرستان در سطح ملی توجه ویژه داشت، افزود: در این راستا حضور مقامات و مسئولان کشوری در استان می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد تا از نزدیک این واحدها را بازدید کرده و برای حل و فصل مشکلات آنها اقدامات لازم را انجام دهند.

امیری عنوان کرد: از روش های مختلفی می توان تسهیلات مورد نیاز این کارخانه را تامین کرد که یکی از آنها استفاده از طرح اشتغال فراگیر است. در صورت تمایل این واحد تولیدی آمادگی داریم این تسهیلات را پرداخت کنیم.b_300_0_16777215_00_http___lorestan-news.ir_images_97_321654654222.jpgنوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید