b_300_0_16777215_00_http___lorestan-news.ir_images_97_77777.jpgمعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: مطالبات شرکت برق تا پایان سال جاری پرداخت شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، گودرز امیری در جلسه بررسی مطالبات برق استان با اشاره به مکاتبات وزارت نیرو با وزارت کشور در این خصوص درسطح استان‌ها اظهار کرد: پرداخت نکردن هزینه جاری ادارات و نهادها به شرکت‌های آب و فاضلاب، گاز و برق استان نباید مانع اجرای پروژه‌های آنان شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بیان کرد: بخش اعظمی از اعتباراتی که این شرکت‌ها در سطح ملی دریافت می‌کنند به میزان وصول مطالبات آنها در سطح استان منوط شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه شرکت گاز ایران به دلیل عدم وصول درآمدهای خود در لرستان تعدادی از پروژه‌هایی که به مناقصه گذاشته‌اند را لغو کرده است، افزود: جلسه‌ای تحت این موضوع برگزار و صورت‌جلسه آن با پرداخت بدهی بعضی از دستگاه‌ها به مرکز ارسال شد تا مجوز پیمانکاری گاز رسانی آن پروژه‌ها صادر شود.

امیری تصریح کرد: پرداخت نکردن بدهی این شرکت‌ها به واسطه نداشتن هزینه جاری دستگاه‌ها و نهادها نیست بلکه این روند به یک عادت تبدیل شده است.

وی تاکید کرد: هزینه‌های جاری نباید به گونه‌ای انباشته شود که دیگر توانایی پرداخت آن را نداشته باشیم.

در این جلسه با تاکید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری دستگاه‌ها تا پایان سال جاری موظف به پرداخت بدهی برق خود بصورت نقدی و یا اقساطی شدند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید