b_300_0_16777215_00_http___lorestan-news.ir_images_97_104.jpgمعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: مشکلات واحدهای صنعتی پلدختر بررسی خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، گودرز امیری در سفر به پلدختر به همراه هیئتی از مدیران اجرایی و با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز از پروژه‌های در دست اجرا و به بهره برداری رسیده شهرستان پلدختر بازدید داشتیم.

وی ادامه داد: آهک هیدراته و پالایشگاه عملیات اجرایی آن‌ها شروع شده و در حال فعالیت هستند، همچنین از چند ایستگاه پمپاژ و واحدهای تولیدی که قبلاً به بهره‌برداری رسیده و مشکلاتی داشتند نیز بازدید کردیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بیان کرد: طی این سفر در راستای رفع مشکلات این واحدها مذاکراتی با مدیران دستگاه‌های اجرایی داشتیم.

امیری تاکید کرد: تا پایان هفته جاری باید جلسه‌ای در مرکز استان با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، سرمایه‌گذاران و مسئولین واحدهای شهرستانی در سطح استان تشکیل شود تا بعد از بررسی در راستای رفع مشکلات این واحدها بتوانیم تصمیم گیری و
برنامه‌ریزی لازم را داشته باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید