b_300_0_16777215_00_http___lorestan-news.ir_images_97_225566993254.jpgمعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان ۱۵ روز به سرمایه‌گذار طرح پتروشیمی کوهدشت جهت تعیین تکلیف آن مهلت داد.


به گزارش روابط عمومی استانداری لرستات، گودرز امیری در جلسه بررسی مشکلات احداث پتروشیمی کوهدشت اظهار کرد: با توجه به موضوع تخصیص آب این پروژه که توسط وزارت نیرو انجام شده است سرمایه‌گذار ظرف مدت پانزده روز کاری نسبت به موافقت خود برای انتقال آب به محل طرح و شروع عملیات اقدام کند.

وی بیان کرد: در غیر این‌صورت شرکت شهرک‌های صنعتی به معرفی طرح جایگزین و تعیین تکلیف آن جهت بررسی تحقیقات مورد نظر اقدام کند.

لازم به توضیح است که این پروژه یکی از صنایع مادر بوده و در صورت اجرایی شدن اشتغال‌زایی فوق‌العاده‌ای را به همراه دارد بنابراین حمایت مسئولین امر از اجرای این پروژه ضروری است چراکه توسط بخش خصوصی و سرمایه‌گذار خصوصی در کوهدشت راه‌اندازی می‌شود.

این پروژه با دو مشکل اساسی تأمین خوراک و آب مواجه بود که پیگیری‌های زیادی برای رفع آن شده است. در راستای تأمین آب با تلاش‌هایی که شد قرار است با همکاری شرکت آب منطقه‌ای، آب آن تأمین شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید