سایز فونت

پل کاکا رضا شهرستان سلسله به بهره برداری رسید

 آئین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌ پل کاکارضا شهرستان سلسله با حضور استاندار لرستان، معاون هماهنگی امور عمرانی، فرماندار سلسله، مدیر کل حوزه ریاست استاندار، مدیر کل مدیریت بحران استان و برخی از مسئولین استانی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، دکتر خادمی در آئین افتتاح پل کاکا رضا، اظهار داشت : یکی از پروژه های مهم استان که بعد از سیل ۹۸ در دستور کار قرار گرفت ، بازسازی پل کاکا رضا بود که پلی مهم در مسیر ارتباطی۴ بانده خرم آباد به شهرستان‌های دلفان و سلسله است که متاسفانه در جریان سیل ۹۸ دچار مشکل شد و با پیگیری هایی که در سطح ملی و استانی انجام گرفت، توانستیم این پروژه را امروز به نتیجه برسانیم و مردم عزیزمان بتوانند از آن استفاده کنند.

استاندار لرستان افزود: این پروژه حدود ۱۶ میلیارد تومان هزینه در بر داشته و قبلا طول آن ۶۰ متر بوده و اکنون ۹۰ متر اجرا شده و  برآوردی که ما داریم این است که در سیل هایی مثل ۹۸ مشکلی پیدا نخواهد کرد.

 گفتنی است این پل از نوع تیر پیش تنیده و دال بتنی درجا به طول ۹۰ متر و سه دهانه ، با عرض ۱۲ متر با هزینه ۱۶ میلیارد تومان اعتبار ایجاد شده است.

photo_2021-08-08_08-05-51.jpg