بستری های کرونایی در استان ۳۰ درصد افزایش یافت

استاندار لرستان: فرآیند آموزش در کنار رعایت نکات بهداشتی، برقرار باشد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت کرونا به ریاست دکتر روحانی و با حضور استانداران سراسر کشور در خصوص آخرین وضعیت بیماری برگزار شد .

استاندار لرستان گفت: بررسی بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و تأکید بر اجرای آموزش در کنار رعایت نکات بهداشتی محور اصلی جلسه امروز بود .

دکتر خادمی اظهار داشت: پرداخت تسهیلات به آسیب دیدگان از ویروس کرونا دیگر موضوع مورد بحث در این جلسه بود که مقرر گردید بانک ها به منظور تسهیل در پرداخت آن، با مردم همکاری لازم را داشته باشند .

وی افزود: در ستاد ملی مدیریت کرونا آخرین وضعیت استان ها مورد بررسی قرار گرفت که ظرف یک هفته اخیر، لرستان با رشد ۳۰ درصدی تعداد مبتلایان مواجه شده است .

استاندار لرستان تصریح کرد: افزایش تعداد مبتلایان استان موضوع نگران کننده ای است که طبق تجربه ممکن است با افزایش مرگ و میر بر اثر کرونا همراه باشد .

دکتر خادمی با توجه به وضعیت هشدار استان، یادآور شد: از مردم می خواهیم در چند هفته پیش رو استفاده از ماسک، رعایت نکات بهداشتی، عدم حضور در تجمعات را فراموش نکنند و برگزاری مراسمات در این مدت به کلی حذف شود .

b_300_0_16777215_00_images_photo_2020-09-05_14-18-38.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید