‍ با تکیه بر دانش بومی ،نیرو و توان داخلی  مقدمات رشد و شکوفایی را فراهم آوریم

   معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان  ،اظهار داشت:با تکیه بر دانش بومی ،نیرو و توان داخلی و با به روز آوری دانش و  اطلاعات و استفاده از شرکتهای دانش‌بنیان که منشاء خدمات فراوانی هستند، می توان مقدمات رشد و شکوفایی اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی را فراهم آورد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان،مهندس ولی زاده صبح امروز در مراسم افتتاحیه طرح توسعه و گسترش شرکت کشت و صنعت ماد دانه شهرستان بروجرد که در دومین روز از  هفته دولت انجام گرفت اظهار داشت:
از سال‌های اولیه انقلاب اسلامی موضوع ساخت تهیه و تولید مواد صنعتی و مصرفی  با مشکلات زیادی مواجه بود که ملت ایران علی رغم مشکلات این مسیر بر اساس دانش،همت و اراده مصمم تاکنون روی پای خود ایستاده است.

مهندس قاسم ولی زاده با اشاره به اهمیت تلاش و کوشش در عرصه اقتصادی، گفت:
 اگر بخواهیم در زمینه تولید داخلی و تامین نیازهای جامعه مقایسه ای با گذشته داشته باشیم همین قدر که بر اساس دانش و پشتوانه بومی، یک واحد تولیدی می تواند خوراک دام و طیور استانی را تامین کند در نوع خود بی نظیر است آنهم در یک بستر غیر آرام با وجود تحریم‌ها و مسائل و مشکلات موجود.
 
وی با اشاره به سختی های راه اندازی یک واحد تولیدی گفت: با وجود مشکلات و دشواریهای فراوان، تولیدکنندگان با سختی و مشقت کار آشنا بوده و آگاهانه در این مسیر قدم گذاشته اند.
 
معاون استاندار در ادامه بر ضرورت استفاده از توان داخلی و قدرت اندیشه فارغ التحصیلان دانشگاه ها و شخصیت های خلاق در جهت رونق و جهش تولید و تحقق دستورات مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: موفقیت های متکی بر توان داخلی به ما این امید را می‌دهد که ما میتوانیم گردنه‌های سخت تر و چالش های شدیدتر را طی کنیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی منابع انسانی استانداری لرستان، تصریح کرد:
 لازم است به دانش بومی ،نیرو و توان داخلی خود تکیه کنیم و با به روز آوری دانش و  اطلاعات و استفاده از شرکتهای دانش‌بنیان کشور که منشاء خدمات فراوانی هستند مقدمات رشد و شکوفایی اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی را فراهم آوریم.

مهندس ولی زاده با اشاره به فراهم بودن بسترها و اقدامات ارزشمند اقشار جامعه که نشان از انسجام هماهنگی و همدلی دارد ،گفت :
بخش عمده‌ای از این موفقیت ها و تواناییها به  دلیل وفاق ملی، هویت ایرانی و غیرت ،همت و نوع دوستی مردم این سرزمین است.

b_300_0_16777215_00_images_photo_2020-08-26_08-33-35.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید