استاندار لرستان:

b_300_0_16777215_00_images_photo_2020-08-24_08-35-59.jpg

دکتر خادمی استاندار لرستان در برنامه گفتگوی ویژه خبری که به مناسبت هفته دولت از شبکه افلاک لرستان پخش شد، رمز ماندگاری و پایداری خدمات شهیدان رجایی و باهنر را در اذهان عمومی ،خدمت صادقانه عنوان کرد.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، دکتر خادمی با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: انجام خدمت به علاوه صادق بودن از صفات بارز شهیدان رجایی و باهنر بود. وی تصریح کرد این دو شهید بزرگوار قبل از انقلاب جزء مبارزین رژیم ستم شاهی و  پس از انقلاب نیز با تمام وجود در خدمت مردم بودند و جزء دولتمردان نمونه هستند که دولتمردی و دولت مداری ما با آنها فاصله دارد و باید سعی کنیم  خود را با آرمان‌های آن‌ها نزدیک کنیم.

 استاندار لرستان با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر فرصت مسئولیت را فرصت خدمت می دانستند، گفت :ما باید از این فرصت مسئولیت ،حداکثر استفاده را در جهت خدمت رسانی به مردم بکار گیریم و اگر کسی بخواهد کار را با نیت خدایی انجام دهد این کار از معبر و رهرو خدمت به خلق می گذرد.

دکتر خادمی با اشاره به اینکه جلب رضایت مردم جلب رضایت خداست گفت نیت و هدف شهیدان رجایی و باهنر فقط جلب رضای خدا بود و  هفته دولت فرصت مغتنمی است که ویژگی های آن دو شهید را بررسی کنیم و خودمان را به آنها نزدیک سازیم.


یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید