سایز فونت

پیام استاندار لرستان به مناسبت فرارسیدن "هفته دولت" ؛

                 بسمه تعالی

تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،فراز و نشیب های زیادی به خود دیده است. اما نقطه ی عطف آن همواره تبدیل تهدیدها و سختی ها به فرصت بوده است و این نشان از نظر بلند ولیعصر(عج) به این نظام با برکت دارد.

هشتم شهریورماه سال ۱۳۶۰ که در آن دو تن از مردمی ترین و پاک ترین مسئولین انقلاب یعنی محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنربه دست کوردلان و فریب خوردگان شیطان به شهادت رسیدند یکی از این نقاط عطف است.

 هر چند دولت و ملت در آن واقعه این دو بزرگ مرد را از دست دادند، اما منجر به وحدت هرچه بیشتر بین مردم و دولت شد.

این دو عزیز با شهادت خود پیوند مردم و نظام را مستحکم تر و زمینه ی اتحاد را به وجود آوردند.

دوم تا هشتم شهریورماه که با نام "هفته دولت" نامگذاری شده است، یادآور این دو شهید بزرگوار و فرصتی است تا تمامی ارکان دولت، تلنگری بر جایگاه و مسئولیت مهمی که بر عهده دارند داشته باشند.

تمامی مسئولین باید بدانند در چه جایگاهی قرار گرفته و چه وظیفه ی سنگینی دارند. جایگاهی که قبلا بزرگ مردانی از جمله شهید رجایی و باهنر عهده دار آن بودند.

خدمت بی منت به ملت شریف به ویژه محرومین، تا زمان ظهور امان زمان(عج) مهم ترین وظیفه ای است که همواره باید در نظر گرفته شود و این همان غایت نهایی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

فرارسیدن "هفته ی دولت" را به تمامی همکارانم در دستگاه های مختلف اجرایی و مردم انقلابی استان لرستان تبریک و تهنیت عرض می کنم.b_300_0_16777215_00_images_photo_2020-08-23_12-46-51.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید