در اولین روز از هفته دولت

b_300_0_16777215_00_images_photo_2020-08-23_12-29-36.jpgدیدار استاندار ،  معاونین دیدار استاندار لرستان با نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت هفته دولت

 استاندار لرستان: افتتاح و کلنگ زنی پروژه های استان در هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان دکتر خادمی و معاونین استاندار در اولین روز از هفته دولت با دکتر شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد دیدار و گفتگو کردند .

استاندار لرستان گفت: این دیدار در اولین روز هفته دولت و به صورت محدود به دلیل شرایط کرونایی استان، با نماینده محترم ولی فقیه در استان برگزار شد که گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف ارائه گردید .

دکتر خادمی اظهار داشت: تأکید بر هماهنگی دستگاه های اجرایی بویژه با مجموعه های فرهنگی خارج از دولت مانند ائمه جمعه، روحانیت و مساجد از موضوعات مهم مطرح شده در این دیدار بود .

وی تصریح کرد: مقابله با معضلات ناشی از تهاجم فرهنگی که در خارج از مرزها برنامه‌ریزی می شود از نکات مد نظر در زمینه تعامل دستگاه های اجرایی و مجموعه های فرهنگی بود که مورد بحث و گفتگو قرار گرفت .

استاندار لرستان در زمینه عملکرد دولت در استان بیان داشت: در هفته دولت پروژه های عمرانی و اقتصادی استان با اعتباری نزدیک به ۱۰۰۰ میلیارد تومان کلنگ زنی یا افتتاح خواهند شد .

دکتر خادمی افزود: پروژه های عمرانی حدود ۷۵۰ میلیارد تومان و پروژه های اقتصادی و سرمایه‌گذاری استان نیز ۲۵۰ میلیارد تومان هزینه را از اعتبار ذکر شده به خود اختصاص داده است .

وی خاطرنشان کرد: نسبت پروژه های افتتاحی در استان به طرح های کلنگ زنی بیشتر خواهد بود و در نظر داریم پروژه های نیمه تمام و اولویت دار را با پیگیری به اتمام برسانیم .

استاندار لرستان با اعلام این مطلب که سعی داریم در طول هفته دولت با حضور مسئولین در صدا و سیما جزئیات این فعالیت ها به مردم اطلاع رسانی شود، افزود: بخشی از برنامه های دولت به دلیل محدودیت های ناشی از کرونا و قرار داشتن استان در شرایط هشدار، به شکل متفاوت از گذشته تشریح و تفسیر خواهد شد و نشست های خبری به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار نمی گردد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید