معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت : دستاوردهای شاخص دولت تدبیر و امید که درجهت توسعه استان صورت گرفته است، توسط دستگاه‌های اجرایی و اصحاب رسانه با شیوه های مختلف و استفاده از ظرفیت فضای مجازی به صورت کامل به مردم اطلاع رسانی شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، عصر امروز جلسه ویدئو کنفرانس معاونین سیاسی ، امنیتی و اجتماعی سراسر کشور به ریاست جناب آقای دکتر عرف معاون محترم سیاسی وزارت کشور با موضوع چگونگی برگزاری برنامه های هفته دولت و بررسی مسائل و مشکلات دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استانهایی که انتخابات مجلس در آنها به دور دوم کشیده شده است ،با حضور دکتر ثمینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان و بیرانوند مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در حاشیه این ویدئو کنفرانس با اشاره به دستور کار این جلسه گفت: در خصوص برنامه‌های هفته دولت ضرورت دارد، دستاوردهای شاخص دولت تدبیر و امید که درجهت توسعه استان صورت گرفته است، توسط دستگاه‌های اجرایی و اصحاب رسانه با شیوه های مختلف و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی به صورت کامل به مردم اطلاع رسانی شود.

دکتر ثمینی تصریح کرد: با توجه به ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع کرونا، برنامه های هفته دولت با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد.

دکتر ثمینی گفت: موضوع دیگری که در این جلسه مطرح شد کیفیت برگزاری مراسمات ماه محرم و عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)است که امسال به دلیل شرایط کرونایی لازم است مراسمات را با کیفیت لازم به بگونه ای متفاوت با سال‌های قبل برگزار کنیم تا منجر به شیوع بیماری کرونا نشود.

b_300_0_16777215_00_images_695afe62-b41d-4464-8cae-9aca9bbd53d2.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید