سایز فونت

حفاظت و پاسداشت حقوق مردم مهمترین وظیفه حراست است

استاندار لرستان: نیروهای حراست از میان افراد خوش فکر، خوش نیت و پرتلاش انتخاب شوند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان دکتر خادمی با حضور در نشست مدیران و کارشناسان حراست دستگاه های اجرایی استان بر پاسداشت حقوق مردم توسط این قشر تأکید کرد .

استاندار لرستان گفت: واژه حراست این سوال را در ذهن تداعی می کند که حفاظت از چه چیزی؟ که در این رابطه پاسخ و منظور، حفاظت از حقوق مردم است .

دکتر خادمی با بیان اینکه نیروهای حراست از میان افراد خوش فکر، خوش نیت و پرتلاش انتخاب شوند، افزود: حفاظت و پاسداشت از حقوق جمعی و فردی مردم وظیفه نیروی حراست است .

وی خاطرنشان کرد: هر انسان در جامعه حقوقی جمعی و فردی دارد که بخشی از آن در حیطه نظام اداری تعریف می شود و نیروهای حراست عهده دار حمایت از آن هستند .

استاندار لرستان بیان کرد: جلوگیری از تبعیض، جناح بندی و محروم شدن مردم از خدمات نظام وظیفه بسیار مهمی است که نیروهای حراست ملزم به رعایت آن هستند ‌.

دکتر خادمی با اشاره به لزوم ارائه خدمات به مردم ادامه داد: خدمت به مردم زمینه ایجاد رضایتمندی از مجموعه نظام را در پی دارد و اینجاست که نیروهای حراست نقش پر رنگ خود را با انجام وظایف محوله ایفا می کنند .

وی با تأکید بر حمایت از نیروهای انسانی به عنوان بزرگترین سرمایه های یک سازمان، گفت: بسیار مهم است که نیروی حراست به دنبال شناسایی و رفع مشکلات کارکنان ادارات باشد و به این طریق از کرامت آنها حمایت کند.

استاندار لرستان در ادامه به انتخابات آینده ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و افزود: شناسایی نقایص، نقاط ضعف و گلوگاه‌های فساد از دیگر وظایفی است که در برهه زمانی حساس انتخابات بر عهده نیروهای حراست قرار دارد و باید با رفع این مشکلات، به برگزاری انتخابات سالم کمک کنند .

دکتر خادمی رعایت اصل بی طرفی و عدم دخالت نیروهای اداری در برگزاری انتخابات را موضوع مهمی تلقی کرد و یادآور شد: مدیران حراست دستگاه های اجرایی در فرصت باقیمانده تا انتخابات، جلسات هم اندیشی برای برگزاری یک انتخابات سالم را تشکیل دهند  .

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-02-21_14-01-46.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید