سایز فونت

آمار مبتلایان به کرونا در حال افزایش است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان شامگاه یکشنبه پنجم بهمن ماه در ارتباط زنده اینترنتی با شبکه افلاک لرستان با اعلام این خبر، آخرین وضعیت استان را از نظر بیماری کرونا تشریح کرد.

  دکتر محمود ثمینی ضمن تقدیر از همکاری گسترده مردم در مهار کرونا اظهار داشت:در ماه‌های گذشته خوشبختانه با  مراعات بسیار خوبی که مردم در سطح استان داشتند،  ما توانستیم با همت و کمک بازاریان و اصناف و همه اقشار مردم ، وضعیت بیماری کرونا را  بخوبی مدیریت کنیم.

 جانشین ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا در خصوص وضعیت بیماری کرونا در استان گفت: در حال حاضر ۶ شهرستان در وضعیت آبی و ۵ شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند.

دکتر ثمینی افزود: متاسفانه با توجه به گزارشات دریافت شده و همچنین از طریق فضای مجازی مشاهده می شود برخی از افراد با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور در مراسم مختلف و تشییع جنازه و سایر مسائل مشابه که منجر به تشکیل اجتماعات می شود، متاسفانه آمار مبتلایان به کرونا در حال زیاد شدن است  که از مردم نجیب لرستان می‌خواهم که صبوری  به خرج داده و همچنان مراعات کنند.

 معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در پاسخ به سوال احتمال از سرگیری محدودیت‌های کرونایی گفت :
چنانچه وضعیت تغییر کند و از آبی به زرد و از زرد و نارنجی به قرمز تغییر کنیم مجددا  مجبوریم محدودیت ها را افزایش دهیم.

 وی در پایان از مردم لرستان خواست همانگونه که تاکنون به نحو عالی همکاری لازم را اعمال داشته اند، در این ایام هم  مراعات کنند تا انشاالله وضعیت ما روز به روز به سمت بهبودی پیشرفت کند.

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-01-25_08-40-54.jpg

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید