سایز فونت

خدمت به مردم بالاترین ارزش است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان بر رعایت اصل بی طرفی در انتخابات تأکید کرد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان الیگودرز برگزار شد .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در حاشیه این مراسم گفت: خدمت به مردم در هر شرایطی بالاترین ارزش است، همانگونه که در روایات پیامبر اسلام ( ص ) و معصومین همواره بر آن تأکید شده است .

دکتر ثمینی با اشاره به همکاری خوب مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی، اظهار داشت: مردم استان و شهرستان الیگودرز در رعایت دستورالعمل های ستاد مدیریت کرونا عملکرد قابل قبولی داشتند و نتیجه آن هم بهبود شرایط کرونایی و خارج شدن از وضعیت هشدار بود .

وی با تأکید بر رعایت اصل بی طرفی در انتخابات، تصریح کرد: فرمانداری ها و تمامی دستگاه های ذیربط از هم اکنون برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال آینده برنامه‌ریزی کنند .

معاون استاندار لرستان افزود: آموزش عوامل حاضر در شعب اخذ رأی، شناسایی نقایص، معرفی افراد دارای سابقه مثبت در انتخابات گذشته و تلاش برای رفع مشکلات پیش رو از مهمترین اقدامات در برگزار کردن انتخابات خواهد بود .

دکتر ثمینی خاطرنشان کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه، نمونه انتخاباتی موفق و بی نظیر است که با همکاری مردم، دستگاه های امنیتی، مجموعه اعضای شورای تأمین استان و شهرستان ها همراه بود .

وی در ادامه یادآور شد: امیدواریم انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال آینده با مشارکت حداکثری مردم پای صندوق های رأی و با رعایت اصل بی طرفی، قانونمندی و در عین سلامت برگزار گردد تا برگ زرین دیگری بر افتخارات استان افزوده شود .

 در پایان این مراسم دکتر ثمینی با تقدیر از زحمات دکتر کشکولی فرماندار سابق، ضمن آرزوی موفقیت برای مهندس نعمتی، وی را به عنوان سرپرست جدید فرمانداری الیگودرز معرفی کرد .

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-01-25_08-38-49.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید