سایز فونت

همراهی مردم در انتخابات برگ زرینی بر افتخارات کشور است

معاون سیاسی، امنیتی  و اجتماعی استانداری لرستان: با عملکرد مطلوب موجب امیدواری مردم شویم .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان کوهدشت با حضور دکتر ثمینی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نظامی اسلامی روی کارآمد که علی‌رغم تمام توطئه‌های دشمنان در طول این ۴۲ سال، بالنده‌تر شده و به سن پختگی رسیده است.

دکتر ثمینی اظهار داشت: دشمنان همواره در مقابل عظمت ملت ایران دچار شکست‌های پی‌درپی می‌شوند که نشان از همدلی و یکپارچگی مردم دارد .

وی تصریح کرد: خدمت به مردم کمترین وظیفه‌ای است که مسئولین باید به بهترین شکل ممکن انجام دهند .

معاون استاندار لرستان ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، تصریح کرد:  بایستی به پاس فرصتی که در اختیارمان قرار گرفته حداکثر تلاش را برای خدمت به این ملت انجام دهیم چرا که در نهایت رضایت الهی را در پی خواهد داشت .

دکتر ثمینی با اشاره به این نکته که باید با عملکردمان موجب امیدواری در مردم شویم، افزود: شهرستان کوهدشت خاستگاه مردمی فهیم، دانا و با فرهنگ غنی است و با همراهی این مردم انتخابات مجلس یازدهم نیز قانونمند و بی‌طرفانه برگزار شد .

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان خاطرنشان کرد: در آستانه سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هستیم که در ۲۴ خردادماه ۱۴۰۰برگزار خواهد شد .

 وی همچنین گفت: همراهی و مشارکت مردم در این انتخابات همچون گذشته برگ زرین دیگری بر افتخارات کشور خواهد بود .

دکتر ثمینی در پایان این مراسم زحمات ماشاالله نعمتی فرماندار اسبق را قابل تقدیر عنوان کرد و برای مجتبی بیرانوند در راستای خدمت به مردم کوهدشت در منصب فرمانداری آرزوی موفقیت کرد .

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-01-25_08-35-23.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید