پاسخگویی بر خط و ارتباط مردمی مستقیم با دکتر خادمی استاندار لرستان از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۱ (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) در حال انجام است.

در راستای اجرای پاسخگویی برخط و مستقیم مسئولین به مردم صبح امروز دکتر خادمی استاندار لرستان با حضور در محل سامانه سامد در استانداری لرستان پاسخگوی سوالات عموم مردم بود.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان ،دکتر خادمی در حاشیه برنامه طرح سامد (پاسخگویی برخط  مدیران) در مصاحبه با صدا و سیمای مرکز لرستان گفت: یکی از ابتکارات و اقدامات بسیار خوب دولت در راستای عدم حضور فیزیکی مردم در ادارات، راه اندازی سامانه پاسخگویی تلفنی به مردم است که این موضوع در سراسر کشور و از جمله در استان لرستان مورد توجه قرار گرفته است و به خصوص در شرایط کنونی به صورت روشن تر و تخصصی تر مد نظر مدیران قرار گرفته است.

 دکتر خادمی با اشاره به اینکه خوشبختانه در استان لرستان در طول ایام سال مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و همچنین مدیران استانداری با حضور در این طرح پاسخگوی مردم به صورت مستقیم هستند ،گفت:  امروز این افتخار را داشتیم که با حضور در این برنامه با تعدادی از هم استانی های عزیز در مورد  مشکلات آنها صحبت کنیم.

استاندار لرستان در خصوص مشکلات مطرح شده، گفت:نوع مشکلات متفاوت بوده و بعضی از موارد مشکل قانونی دارند و بعضی ممکن است در اثر کم کاری دستگاه ها به وجود آمده باشند و صرف نظر از نوع مشکل همین که مردم این فرصت را پیدا می کنند تا مشکلات خود را مستقیماً با مسئولان مطرح کنند خود کاری ارزشمند است.

 استاندار لرستان در پایان ابراز امیدواری کرد که با انجام این فرآیند بخش قابل توجهی از مشکلات مردم که با آن مواجهند در سیستم اداری استان حل شود.

b_300_0_16777215_00_images_photo_2020-10-06_07-57-04.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید