حرکت به سمت استان های مرزی ممنوع شد

استاندار لرستان: هر گونه حرکت به سمت استان های مرزی برای انجام پیاده روی اربعین در کشور عراق ممنوع است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت کرونا به ریاست دکتر روحانی و با حضور استانداران سراسر کشور در خصوص آخرین وضعیت بیماری برگزار شد .

استاندار لرستان گفت: از موضوعات مهمی که هم مورد تأکید مقام معظم رهبری ( مد ظله ) و هم مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا بود، عدم برگزاری مراسم عزاداری در قالب پیاده روی اربعین در داخل و خارج از مرزهای کشور است که به آن پرداخته شد .

دکتر خادمی اظهار داشت: با تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا مراسم پیاده روی اربعین امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا برگزار نخواهد شد و حرکت به سمت استان های مرزی ممنوع است .

وی افزود: بر اساس این مصوبه، استان های مبدأ و مرزی کشور موظف هستند با اعمال کنترل ها، اجازه هیچ گونه حرکتی در قالب پیاده روی، کاروان و امثال آن ها را به سمت مرزها با کشور عراق را ندهند .

استاندار لرستان تصریح کرد: ممنوعیت همکاری شرکت های حمل و نقل با افرادی که قصد حرکت به سمت کشور عراق را دارند از دیگر موارد مورد تأکید ستاد ملی مدیریت کرونا بود .

دکتر خادمی یادآور شد: از هم استانی های عزیز می خواهیم با توجه به تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا، از هر گونه اجرای مراسم عزاداری در قالب پیاده روی اربعین و حرکت به سمت استان های مرزی پرهیز کنند .

b_300_0_16777215_00_images_photo_2020-10-05_08-00-22.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید