پیام استاندار لرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس:


مقام معظم رهبری ( مد ظله ):
در جنگ تحمیلی ملت بزرگ ما با ایستادگی و مقاومت خود در راه خدا، این توطئه را به وسیله و نردبانی به سمت قله‌ی آرزوها و ارزشهای اسلامی و وسیله‌یی برای پیشرفت تبدیل کرد.
 

هفته دفاع مقدس یادآور روزهای نبرد انقلاب اسلامی ایران با دشمن تا دندان مسلحی بود که به پشتوانه اعتماد به قدرت های نظامی دنیا حمله به مرزهای این سرزمین را آغاز کرد .
براستی پیروزی در این نبرد نابرابر حاصل نمی شد مگر با رشادت و دلاوری مردان و زنان مسلمان میهن اسلامی ایران که با دستان خالی اما اراده ای پولادین و با تکیه بر ایمان و اعتقادی راسخ، اجازه جدایی ذره ای از خاک وطن را به رژیم بعثی ندادند .
حاصل آن مقاومت ها و رشادت های مخلصانه، امروز در پیشرفت دانش و تکنولوژی بومی توسط جوانان بسیجی این خاک زرخیز به وضوح برای تمام دنیا قابل احساس است و یقینا با بهره گیری از این ظرفیت می توان بر اهریمن توطئه و استکبار پیروز شد .

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان جان بر کف، بر خود لازم می دانم هفته دفاع مقدس، سالگرد آغاز روزهای عشق، رشادت و شهامت را به رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) ، مردم عزیز ایران سربلند بالاخص مردم مومن و رشیدپرور استان لرستان تبریک و تهنیت  عرض نمایم .

سید موسی خادمی
استاندار لرستان

b_300_0_16777215_00_images_photo_2020-10-03_08-19-30.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید