سایز فونت

پروژه راه و پل های محور خرم‌آباد به بروجرد افتتاح شد

 با حضور مهندس حسنی نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری کشور، دکتر خادمی استاندار لرستان و برخی از مسئولین استان پروژه راه و پل های محور خرم‌آباد به بروجرد حد فاصل منطقه ریگ سفید افتتاح شد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان دکتر خادمی با حضور در این مراسم، عملکرد مدیران مجموعه راه و شهرسازی کشور در استان را قابل تقدیر توصیف کرد .

استاندار لرستان گفت: وزارت راه و شهرسازی اقدامات موثری در زمینه ساخت جاده و پل های استان به خصوص پس از سیل اخیر داشته است .

دکتر خادمی اظهار داشت: این پروژه بر اثر سیل سال ۹۸ دچار آسیب جدی شده بود و به دلیل مشکلاتی که در خاک مسیر وجود داشت،  موجب شد تا کار ساخت آن طبق برنامه پیش نرود .

وی افزود: با تلاش مسئولین و مدیران حوزه راه و شهرسازی در استان امروز شاهد افتتاح این پروژه در مسیر پرتردد خرم‌آباد به بروجرد و استفاده مردم از آن هستیم .

استاندار لرستان تصریح کرد: بهسازی و روکش آسفالت محور های اصلی و شریانی به طول ۶۵۰ کیلومتر از اقدامات مهمی بود که در ورودی و خروجی جاده های استان به انجام رسیده است .

دکتر خادمی یادآور شد: ایمن سازی محور های مواصلاتی و بهسازی و مرمت تعداد ۹۲ پل نیز از جمله طرحهایی است که تکمیل و به بهره برداری رسیده است .

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم سایر آثار باقیمانده از سیل اخیر در استان را بهتر از قبل به سرانجام رسانده و تحویل مردم دهیم .

b_300_0_16777215_00_images_photo_--_--.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید