طرح اقدام ملی مسکن در لرستان بزودی آغاز می شود

استاندار لرستان: امیدواریم با اجرای طرح اقدام ملی مسکن شاهد خانه دار شدن قشر محروم استان باشیم .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه طرح اقدام ملی مسکن در استان به ریاست دکتر خادمی و با حضور هیئت مدیره شرکت توسعه گران عمران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ( ره ) به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید .

استاندار لرستان گفت: طبق برنامه تعریف شده، با حضور هیئت مدیره ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ( ره ) و فراهم آمدن مقدمات، بزودی طرح اقدام ملی مسکن در استان با توجه به پیشرفت های حاصل شده آغاز می شود .

دکتر خادمی اظهار داشت: با اجرای این طرح مراحل ساخت تعداد ۲۰۰۰ واحد از ۱۰ هزار واحد طرح مذکور توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ( ره ) در لرستان عملیاتی خواهد شد .

وی خاطرنشان کرد: هیئت مذکور بازدیدهای خود را از اراضی مسکن و شهرسازی در سه شهرستان خرم آباد، دورود و بروجرد انجام داده و محل های جانمایی طرح اقدام ملی مسکن به تأیید آنان رسیده است .

استاندار لرستان ضمن تقدیر از کمک های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام به استان، تصریح کرد: با توجه به پیشینه بسیار خوب اقدامات این ستاد در لرستان به خصوص در زمینه سیل، تأمین اقلام مردم، کمک به کشاورزان و تأمین بخشی از اقلام آسیب دیدگان ویروس کرونا، امیدواریم طرح اقدام ملی مسکن نیز به نحو مطلوب در استان اجرایی شود .

دکتر خادمی در پایان افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام با بهره‌گیری از تجربیات خود در ساخت مسکن، با کمترین نقص ممکن و در بازه زمانی مشخص این طرح را اجرایی کند تا مردم استان به بهترین شکل از آن بهره مند شوند .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید