دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی
اخبار
1397/04/13
معاون استاندار خبر داد: راه‌اندازي سامانه دادور در لرستان معاون استاندار خبر داد: راه‌اندازي سامانه دادور در لرستان
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري لرستان از راه‌اندازي سامانه دادور در استان خبر داد.

 گودرز اميري در مراسم راه‌اندازي سامانه دادور با بيان اينكه يكي از اهداف دولت تدبير و اميد بهبود فضاي كسب و كار در كشور است، اظهار كرد: براي رسيدن به اين هدف دولت گام‌هاي مؤثري برداشته است كه مي‌توان به لحاظ كردن قوانين بالادستي به ويژه قانون برنامه ششم، قانون احكام دائمي و قانون بودجه سالانه اشاره كرد.

وي در ادامه افزود: در راستاي اجراي اين قوانين دولت طرح‌هاي اشتغال فراگير و اشتغال روستايي را در اولويت كار خود قرار داده است.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري با بيان اينكه اكنون بانك‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي در شناسايي متقاضيان واجد شرايط و صدور مجوز‌هاي لازم مشغول به كار هستند، گفت: به منظور تسهيل در انجام اين امر و رسيدگي به شكايات و درخواست‌هاي متقاضيان و سرمايه‌گذاران در بخش‌هاي مختلف مركز پايش ملي كسب و كار، اقدام به راه‌اندازي سامانه‌اي تحت عنوان «دادور» كرده است.

وي افزود: متقاضيان سرمايه‌گذاري يا اشخاصي كه از بانك‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي شاكي هستند مي‌توانند درخواست خود را از اين سامانه اعلام كنند.

اميري تصريح كرد: استانداري به‌عنوان ناظر سامانه «دادور» شكايات را رسيدگي مي‌كند و سعي دارد از طريق دستگاه‌هاي اجرايي پاسخ قانوني و منطقي به متقاضيان داده شود.

وي با بيان اينكه اين سامانه كمك مي‌كند كه در كمترين زمان و بدون حضور فيزيكي متقاضي، شكايت، درخواست و نيازهاي خود را به اطلاع مسئولين در سراسر كشور برساند، خاطرنشان كرد: تمامي مسئولين از طريق سامانه دادور در سطح استاني و ملي قابل پايش، كنترل و ارزيابي است.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري بيان كرد: در راستاي پاسخگويي سريع به متقاضيان اين سامانه راه‌اندازي خواهد شد كه لازم است تمامي رسانه‌هاي مكتوب، خبرگزاري‌ها و صدا‌و‌سيما در اطلاع‌رساني به مردم اقدام كنند تا از اين سامانه بهره‌وري بهينه‌تري صورت پذيرد.

8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal